Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Hlasování v anketě Vindemia Publica

Hlasování v anketě Vindemia Publica    Podpořte nás prosím svým hlasem v anketě Vindemia Publica, která rozhodne jak o nejoblíbenějším vinařství veřejnosti, tak v závěru i o titulu Vinařství roku 2014! Vyhrát můžete prodloužený víkend za vínem pro dvě osoby u finalistů soutěže v celkové hodnotě 10 000 Kč!

Jakým způsobem hlasovat:

1) Na stránce www.vindemiapublica.cz se nejprve zaregistrujte

2) Po vyplnění všech údajů potřebných pro registraci Vám na uvedený e-mail přijde potvrzovací zpráva. V té najdete odkaz na který stačí kliknout a Váš účet se aktivuje. 

3) 
Na stránce www.vindemiapublica.cz se již jen přihlásíte pod svou e-mailovou adresou a heslem. Kliknutím na HLASOVÁNÍ (v horním bílém pruhu stránky) se Vám rozbalí nabídka nominovaných vinařství. 

Udělit hlas touto cestou můžete pouze jednou za den, další hlasování je umožněno po uplynutí 24 hodin od udělení hlasu (tj.: hlasovali jste-li v 15:00, další hlas můžete udělit až následující den po 15:00). Registrace na stránce je nutná pouze když se chystáte hlasovat prvně - při každodenním hlasování se pak již jen přihlašujete pod e-mailem a heslem.
 

Hlasovat pro naše vinařství lze také prostřednictvím SMS zprávy ve tvaru: VINARSTVI 8 na číslo 900 30 06

– Cena jedné SMS je 6 Kč včetně DPH. Zprávu je nutné napsat bez diakritiky.

– Počet hlasů zaslaných do ankety z jednoho telefonního čísla není nijak omezen.

– Soutěžní SMS lze do soutěže odesílat pouze z mobilních telefonů registrovaných u mo-bilních operátorů v ČR.

 

Rovněž se můžete během hlasování účastnit soutěže o hodnotné vinařské ceny! 


Hlavní výhrou je letos 3x zájezd „Cesta za vínem“ – pro dvě osoby, prodloužený víkend u finalistů soutěže MEDIATEL VINDEMIA PUBLICA 2014, v celkové hodnotě cca 10.000,-Kč od cestovní kanceláře Čedok a.s.


Hlasujte ZDE
 

Podpořte nás prosím, vážíme si každého Vašeho hlasu.