Vinařská stodola nadchla porotu architektů

Náš chrám vína a vinotéka - Vinařská stodola - má za sebou velmi úspěšný první rok, během kterého ji navštívilo tisíce z Vás. Ladili jsme a ještě stále ladíme spoustu důležitých detailů, ale i tak jsme se rozhodli tento náš nový počin již přihlásit do soutěže Stavba Jihomoravského kraje.
Moc nás těší, že Vám nyní můžeme oznámit, že má Vinařská Stodola na svém pomyslném kontě první krásné ocenění.
Prostory Vinařské stodoly a chrámu vína s rotundou oslovily porotu odborníků natolik, že je pro svou unikátnost ocenili Zvláštní cenou poroty. Ta se uděluje stavbě, která je jiným způsobem pozoruhodná, ale ve své kategorii nebyla oceněna nebo není s ostatními stavbami souměřitelná.
Získání tohoto uznání je pro nás krásným úspěchem a také důkazem, že to, co jsme si při několikaletém plánování a budování dali společně s pány architekty Mléčkou a Markem za cíl, se nám povedlo.
To, aby Vinařská stodola byla nejen unikátním místem, kde si vychutnáte skvělé víno, ale také aby byla stavbou nadčasovou. Stavbou, která bude vycházet z tradičních a tisíce let starých architektonických postupů, pokorně a konzervativně je ztvární a naváže tak na historické Lichtenštejnské monumenty Lednicko-Valtického areálu.
Posláním soutěže Stavba Jihomoravského kraje je prezentace a propagace kvalitních výstavbových projektů v Jihomoravském kraji a přiblížení nejlepších stavebních děl a jejich tvůrců širší laické i odborné veřejnosti. Soutěž tradičně vyhlašuje jihomoravský Svaz podnikatelů ve stavebnictví.
Vloženo: 27.04.2018
×