Dodací a platební podmínky

Přeprava a dodání zboží

Přeprava a dodání zboží je možná prostřednictvím:

  • České pošty a společnosti TOPTRANS nebo Messenger. Objednávky obsahující 31 a více lahví doručeny pouze prostřednictvím společnosti TOP TRANS nebo Messenger. Při objednání 10 a více kartonů vína (60 a více lahví) si vyhrazujeme právo změnit dopravce. Při objednávce od 2500 Kč se dopravné neplatí.
  • Osobní odběr Valtice – v pracovní dny od 7:00 do 15:15 hod (zakázka bude připravena k vyzvednutí na expedici); do poznámky uvádějte požadovaný termín vyzvednutí
  • Osobní odběr Valtice (vinařská pohotovost) – provozní doba: Pondělí – čtvrtek: 8:00 – 20:00 hodin; pátek – sobota: 8:00 – 22:00; neděle: 8:00 – 20:00 hodin (zakázka bude připravena k vyzvednutí na vrátnici); do poznámky uvádějte požadovaný termín vyzvednutí
  • Uložení vína do archivního boxu (pro zákazníky s platnou smlouvou o pronájmu boxu – do poznámky v objednávce je nutné uvést číslo boxu, do kterého má být víno uloženo)

Ceník dopravného a poplatků

Česká pošta - 155 Kč

TOPTRANS nebo Messengeer - 149 Kč

Objednávky od 2500 Kč - doprava zdarma

Za platbu dobírkou účtujeme poplatek 30 Kč. U objednávek od 2500 Kč dobírku neúčtujeme.

Platba předem nebo platba v hotovosti při osobním odběru je bez poplatku.

OBJEDNÁVKY DO ZAHRANIČÍ NEZAJIŠŤUJEME.

V případě, že je způsob dopravy smluven na základě zvláštního požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.

V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

Další práva a povinnosti stran při přepravě zboží mohou upravit zvláštní dodací podmínky prodávajícího, jsou-li prodávajícím vydány.

Cena zboží a platební podmínky

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • v hotovosti na dobírku
  • v hotovosti nebo platební kartou při osobním vyzvednutí
  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému

Platební brána online

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít on-line platby. Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte prostřednictvím SMS zprávy od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Variantně můžete zaplatit QR platbou pomocí vaší bankovní aplikace.

Kontakty:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: 
platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Platba zálohovou fakturou

Firemní zákazníci, registrovaní na našem e-shopu (s platným IČ), si mohou vybrat také platbu zálohovou fakturou. Zboží bude expedováno po uhrazení zálohové faktury.

Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení čl. 4.6obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

V případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží.

V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky (čl. 3.6), požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího.

×