Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Vinařství roku 2014

V prestižní vinařské soutěži o titul Vinařství roku 2014 jsme byli nominovaní z 32 přihlášených vinařských společností do finálové devítky do kategorie velká vinařství!

Nesmírně nás hřeje u našeho vinařského srdce fakt, že se těšíme vaší oblíbenosti. V minulých letech jste nám vy – naši věrní zákazníci a fanoušci - mnohokrát vyhlasovali krásná umístění v soutěži Vindemia Publica, kterou jsme díky vašim hlasům i dvakrát vyhráli. Prvně v roce 2011 a podruhé se nám poštěstilo v roce 2013.

V 6. ročníku této soutěže, kterou pořádá Svaz vinařů ČR, se nám podařilo zvítězit v kategorii "velké vinařství“, stali jsme se absolutním vítězem a získali tak titul Vinařství roku 2014. 

Výsledky soutěže byly vyhlášeny při slavnostním galavečeru konaném 26. března 2015 v pražském Veletržním paláci. Sedmičlenná odborná porota hodnotila vinaře v kategoriích "velké vinařství“, "střední vinařství“ a "malé vinařství“. Tuto prestižní soutěž pořádá Svaz vinařů ČR, společně s Národním vinařským centrem a za podpory Vinařského fondu. Porotci hodnotili jednotlivá vinařství komplexně, tedy kromě kvality vína, posuzovali i vliv jednotlivých vinařství na rozvoj a modernizaci vinařského oboru v České republice.

Obě ocenění - jak v kategorii "velké vinařství" tak i absolutní vítězství pro nás moc znamená a velmi si ceníme veškeré Vaší podpory a účasti na hlasování v anketě Vindemia Publica, za což Vám z celého srdce děkujeme. Těší nás, že se naše úsilí a kvalitně odvedená práce odrazily v těchto prestižních oceněních. Je to pro nás velká pocta a věřte, že budeme dělat titulu Vinařství roku čest!

(zdroje fotek: facebook.com/vinarstviroku, ihned.cz - autoři: Martin Svozílek a Michal Krumphanzl, ČTK) 

Z tisku:

idnes.czihned.czbreclavsky.denik.cz, novinky.cz

Přečtěte si rozhovor s jedním z našich ředitelů - panem Davidem Šťastným - o našem vinařství obecně i o tom, co pro nás nový titul Vinařství roku znamená

http://brno.idnes.cz/vinarstvi-roku-2014-rozhovor-df8-/brno-zpravy.aspx?c=A150409_2154033_brno-zpravy_tr

×