CHÂTEAU VALTICE je druhým nejoblíbenějším vinařským cílem!

Ve středu 16. října 2019 jsme v barokních prostorách Reduty v Uherském Hradišti převzali během slavnostního vyhlášení soutěže TOP vinařský cíl krásnou cenu a díky Vašemu hlasování se tak naše vinařství CHÂTEAU VALTICE s Vinařskou 100dolou stalo druhým nejoblíbenějším vinařským cílem pro rok 2019!

TOP vinařský cíl je on-line bedekr zajímavých míst, která svým návštěvníkům nabízejí snoubení vína a zážitku. Mohou to být vinařství, sklepní uličky, vinotéky, vinařské penziony nebo třeba restaurace, kde profesionálně pracují s vínem.

Průvodce v současnosti zahrnuje rovných 217 cílů rozesetých po celé České republice doslova od Beskyd po Sokolov a od Šumavy po Krkonoše, a postupně se obměňuje. Bedekr píše tým jedenácti odborných garantů, jehož členy jsou novináři, sommelieři či odborník na vinařskou architekturu, a to vždy na základě osobní zkušenosti s daným místem.

Každoročně navíc veřejnost vybírá z těchto cílů ten nejpopulárnější. Hlasování je možné vždy od začátku června do konce září. „Počet evidovaných hlasů každoročně přesahuje 20 tisíc. Přisuzujeme to faktu, že vinařská turistika je v České republice velkým trendem,“ uvedl ředitel pořádajícího Vinařského Institutu Petr Psotka.

Děkujeme všem za obrovskou podporu, kterou jste nám věnovali a těšíme se zase někdy brzy na setkání u sklenky dobrého vína z CHÂTEAU VALTICE.

Vloženo: 18.10.2019
×