Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Salon vín 2021

Celostátní nejprestižnější vinařská soutěž,  která pokračuje degustační expozicí 100 nejlepších vín z České republiky pro daný rok - to je Salon vín. Soutěž která se těší již více než 20ti leté historii. Stovka nejlepších vín vybraných odbornými degustátory získává ocenění v podobě zlaté medaile Salonu vín ČR, které tak vypovídá o jeho jedinečné kvalitě.

Tvrdou konkurencí více než 2500 vín se do finálové stovky nejlepších vín České republiky pro rok 2021 probojovala tři vína značky CHÂTEAU VALTICE. Naši vinařská historie v Salonu vín ČR se tak navýšila na celkem 129 zlatem oceněných vín.

Vína oceněna zlatou medailí Salonu vín 2021


 

Výše zmíněná vína lze také zakoupit po celou dobu trvání degustační expozice 2021 přímo v Salonu vín.

Dostupná vína oceněna stříbrnou medailí Salonu vín 2020


Vína, která byla umístěna ve finální dvoustovce nejlepších vín, ale neprobojovala se již do finální stovky – byť jen o setinu bodu.

Na vlastní soutěž navazuje od února celoroční degustační expozice těchto nejlepších sta vín, každoročně v prostorách sklepení Zámku Valtice. Zde je možné prostřednictvím několika typů degustačních programů, včetně tzv. „volné degustace“, programů řízených sommelierem a individuální degustace z prezentačního automatu, ochutnat nejlepší vína pro daný rok.

Letošní otevření expozice pro veřejnost bude závislá na vývoji situace a vládních omezení.

×