Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Vinař roku 2016

Naši ředitelé Marek a David Šťastní převzali při slavnostním vyhlášení již 14. ročníku soutěže Vinař roku České republiky prestižní ocenění bronzový Vinař roku 2016!

V této soutěži hodnotí odborná porota složená z nejlepších zahraničních a českých degustátorů moravská vinařství dle vyráběných vín. Uznávaný Master of Wine John Salvi, jako člen organizačního výboru soutěže sestavil tým špičkových zahraničních degustátorů mezi kterými letos nechyběl také první Čech resp. Češka, která je oprávněna užívat titul Master of Wine slečna Lenka Sedláčková. Vedle našich nejlepších degustátorů se v primárních komisích objevila také např. zakladatelka  Les Grands Concours du Monde paní Christine Collins ze Štrasburku.

Naše rodinné vinařství CHÂTEAU VALTICE se v této prestižní vinařské soutěži Vinař roku 2016 již potřetí za sebou umístilo na medailovém místě.

"Je to pro nás obrovský úspěch a jsme rádi, že můžeme navázat nejen na loňské druhé místo v této soutěži, ale s tímto významným oceněním, můžeme doplnit sérií úspěchů v poslední době. Mezi ty počítám především první místo v soutěži Vinařství roku, získání šampiona Salonu vín ČR, nejlepší kolekci vín na Valtických vinných trzích a teď bronzová medaile na Vinaři roku.“ říká David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE

Podobnost s českými olympioniky v Riu se zde vyloženě nabízí. „Medaile si moc vážíme a jsme moc rádi, že jsme dosáhli bronzu. Konkurence je obrovská a komise hodnotitelů, zastoupených renomovanými zahraničními odborníky, dala našim vínům velmi vysoké známky.“ dodává David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE.

Foto: Vlastimil Poliačik
Zdroj textu: www.vinarroku.cz

×