Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Finger Lakes International Wine Competition 2020

Soutěž Finger Lakes International Wine Competition je největší světovou vinařskou charitativní soutěží, která se každoročně koná v Rochesteru, NY, USA. Pomáhá dětem s onkologickými onemocněními z celého světa.

Vinařství přispívají svými víny i do aukce jejichž výtěžek hradí pobyt nemocných dětí ve speciálním letním kempu.

CHÂTEAU VALTICE si z této soutěže letos přiváží 13 krásných ocenění, včetně šampiona kategorie červených vín pro víno Merlot - výběr z hroznů 2017 Premium Collection.

„Letošní obrovský úspěch je pro naše rodinné vinařství o to cennější, že jde o šampiona v kategorii červených vín, a zvláště u odrůdy, která se pěstuje ve všech významných vinařských státech. Takže konkurence je skutečně obrovská.

Již několik let rádi boříme mýty o tom, že na Moravě nejdou vyrobit světová červená vína. A právě takovéto výsledky z anonymních degustačních soutěží ve světě jsou jednoznačným důkazem o tom, že na Moravě umíme velká vína, a to i ta červená.

V letošním roce jsem měl na této soutěži v USA osobně hodnotit, ale o to větší mám z tohoto krásného úspěchu radost.“ uvedl ředitel vinařství CHÂTEAU VALTICE David Šťastný.

Letos se zúčastnilo více než  dva tisíce vín z téměř dvaceti zemí světa.

Vína oceněna zlatou medailí


 

Vína oceněna stříbrnou medailí


Vína oceněna bronzovou medailí


×