Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Valtické vinobraní

VALTICKÉ VINOBRANÍ

 

PÁ 5. - SO 6. října 2018, Valtice

 

Město Valtice, ve spolupráci s CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.,Střední vinařskou školou a Zámkem Valtice pořádá nejočekávanější akci v srdci Lednicko-valtického areálu.

Slavnost vína, burčáku a dobré nálady. Na třech pódiích se soustředí směsice hudebních žánrů z celého portfolia české hudební scény. Hlavní pódium na náměstí je centrem této dvoudenní slavnosti. Setkáme se s velkým množstvím krojovaných,dětských národopisných souborů, mužských a ženských sborů, ale i hlavních ikon moderní hudby. Další scény nabídnou pestrý program doplňující hlavní pódium. Náměstí se stává tzv. ochutnávací lžičkou tradičních i krajových jídel širokého okolí Valtic.

Páteční program na náměstí od 18°° hod. do půlnoci bude zajímavým startem hlavního dne Valtického vinobraní 2018. V sobotu zahájíme v 10°° hod. Na hlavním pódiu se vystřídá program skupin zvučných jmen až do 22°°hod.

Druhé pódium na ulici Vinařská, v areálu vinařství CHÂTEAU VALTICE, spustí svou nabídku od 13°° do 24°° hod. Lákavý program bude doplňovat i Vinařská stodola.

Hlavní den Valtického vinobraní se ponese i s programem na Zámku Valtice. Krojovaný průvod městem, se zastávkou mimo jiné na druhém pódiu, vyjde z ulice Sobotní od Střední vinařské školy v pravé poledne a jeho příchod na hlavní pódium na náměstí bude ve 14°° hod.

To a mnohé jiné se dá zažít na posledním vinobraní letošní burčákové sezóny 2018.

 

Více také na: facebooku události

 

Přečtěte si reportáž z akce (2017) a koukněte na fotky ZDE
 

 

Video reportáž z Náměstí Svobody (2016)


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se budou pořizovat fotografie případně video záznamy. 

Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. 

Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci!

Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

 

 

ZMĚNY VYHRAZENY