Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2018 – Vojtěch Dyk a B-Side Band open air koncert Valtice – reportáž

Již podruhé se naším areálem vinařství CHÂTEAU VALTICE rozezněly pozouny a saxofony v doprovodu libého hlasu charismatického Vojty Dyka. Sobotní večer 25. srpna 2018 patřil ve Valticích open air koncertu plného jazzu, swingu a skvělých valtických vín.

Spolupráce, která začala před 6 lety v srdci našeho vinařství (Křížovém sklepě), nás stále baví. Vždyť jde o spojení dobrého vína, dobré muziky a dobrých lidí. První náš společný koncert ve Valticích v loňském roce, se setkal s obrovsky pozitivním ohlasem a proto jsme se rozhodli tento koncert pod širým nebem zopakovat.“ říká ředitel David Šťastný z CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice.

I přes prvotní obavy z deště, který nakonec jen mírně sprchl a naopak vytvořil koncertu ještě zajímavější atmosféru, si k nám dorazilo koncert užít přes 1100 z Vás!

Fotky: ABS Reklama

Po půl sedmé byl arál našeho vinařství otevřen všem nedočkavcům, kteří si následně v průběhu celého večera mohli vychutnat ve třech stáncích výběr vín z produkce CHÂTEAU VALTICE a Vinařství Kovacs.

Byl zde pro Vás také stánek kavárny, kde jste si mohli vychutnat čerstvou zrnkovou kávu, či další občerstvení v podobě vod Korunní nebo sýrovýchtyčinek.

U závodní kuchyně pak byl v pohotovosti i náš mistr grilu – pan Cigáň, aby nasytil všechny hladové..

 

Fotky: ABS Reklama

O půl deváté pak naše oblíbené hudební uskupení spustilo svou velkolepou show, plnou nejen známých populárních písní od zahraničních a českých hvězd, ale nechyběly také vlastní songy jako Beat ve swinguHladím si své tělo a Vihorlat. Ta byla mimochodem také vyhlášena mezi 12 nejlepšími skladbami roku 2017.

Došlo samozřejmě také na Vojtovo improvizované maňáskové divadlo a naše vína se také ochotně rozdávala přímo samotným Vojtou rovnou z podia.

Proběhl také křest nové edice vín společně s Vojtou, bandleaderem Josefem Buchtou a našimi Šťastnými pány řediteli.

Jde o speciální edici nejen k Bernsteinově Mšise kterou letos Vojta také vystupuje v hlavní roli Celebranta, ale také edici k výročí100 let republiky společně s uplynulými 100 lety od narození Leonarda Bernsteina.

Sám Vojta pokřtil novou edici nejen naším sektem Grandioso Gold, ale také jménem svým, jak se můžete podívat i v záznamu křtu z koncertu na Facebooku Vojtěch Dyk a B-Side Band ˃ ˃ ˃ ZDE.

Všechna čtyři vína z letošní edice Vojta Dyk můžete zakoupit ˃ ˃ ˃ ZDE

Na závěr nechybělo ani několik přídavků a poté následoval přesun do Vinařské stodoly a jejího sklepa, kde celá akce vyvrcholila v podobě after party.

Jsme moc rádi, že i přes hrozbu nepříznivého počasí k nám do areálu dorazilo tolik z Vás a že jste si s námi i našimi hudebními hosty koncert naplno užili 🙂

Tým CHÂTEAU VALTICE

——————————————————————————————————————————————————————————

Pokud máte zájem nakoupit si vína z letošní edice Vojta Dyk a B-Side Band, najdete je ˃ ˃ ˃ ZDE

Další fotky z akce najdete níže ↓↓↓ 

——————————————————————————————————————————————————————————

Fotky: ABS Reklama

 

×