S vínem pěšky i na kole

Přijeďte si do Valtic udělat cyklo či pěší výlet po krásách Lednicko-valtického areálu a to vše s chutí skvělých moravských vín. Můžete se těšit na prohlídku vinic pěšky či na kole s výkladem vinaře, ochutnávku vín ve vinici a soutěže.

Zápisné: 300 Kč
Zájemci uhradí na místě v den akce zápisné v jehož ceně je sklenička, nealkoholické nápoje, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích

Start: v 9:30 u Zámeckého sklepa
(levé křídlo Zámku Valtice, poblíž bylinkové zahrádky)

Kdy: sobota 15. června 2024
V případě nepříznivého počasí není možné akci uskutečnit.

Vyhlášení výsledků soutěží a další ochutnávka valtických vín s názvem Zámecký košt vín začne v odpoledních hodinách.

PROGRAM PĚŠKY

  • Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd autobusem na prohlídku vinic v okolí Pálavy. Doporučujeme vhodnou pevnou obuv. Předpokládaný návrat do Valtic ve 13 hodin.

PROGRAM NA KOLE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd na kolech po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Náročnost trasy střední, délka cca 25 km. Doporučujeme používat cyklistickou helmu. Předpokládaný konec ve 13 hodin.

Rezervujte si svou účast

Zápisné: 300 Kč/osoba (v ceně je sklenička, nealkoholické nápoje, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích). Zápisné se hradí až na místě v den akce v hotovosti.

Během ochutnávky je možné degustované vzorky zakoupit přímo na místě nebo objednat k vyzvednutí na druhý den. V neděli je tedy možné objednané víno vyzvednout v areálu CHÂTEAU VALTICE, Vinařská 407 na expedici od 9:30 do 11:30. Platba za objednávky bude probíhat v prostorách nyní již bývalé podnikové prodejny v hlavní budově. 

Ochutnávaná vína si též budete moci objednat osobně, telefonicky nebo přes e-shop s dodáním domů.

Doporučujeme si včas zajistit ubytování ve Valticích!Pokud již máte jasno, že se naší akce chcete zúčastnit, neváhejte dlouho a zajistěte si ubytování.

Naše hlavní město vína je hojně navštěvované, a tak se i jeho ubytovací kapacita rychle plní – obzvláště v době sezóny.

Zkuste kontaktovat některý z našich tipů na ubytování nebo si zobrazte kompletní seznam ubytovatelů ve Valticích.

Na akci fotíme a natáčíme


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se v areálu vinařství budou pořizovat fotografie případně video záznamy. Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci! Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

Generální partner

×