Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

S vínem pěšky i na kole

S vínem pěšky i na kole

Termín v roce 2019 bude upřesněn

Místo: Valtice, start v 9:30 u Zámeckého sklepa (levé křídlo Zámku Valtice)
Přijeďte si do Valtic udělat cyklo či pěší výlet po krásách Lednicko-valtického areálu a to vše s chutí skvělých moravských vín.

Zápisné: 200,- Kč (Zájemci uhradí zápisné v jehož ceně je sklenička, nealko, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích)

Na co se můžete těšit: prohlídku vinic pěšky i na kole, očima vinaře a ústy milovníka vína. Ochutnávka vín ve vinici, soutěže.

 

Připravili jsme pro Vás dvě varianty vinařské tour…

PĚŠKY

NA KOLE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd autobusem na prohlídku vinic v okolí Pálavy. Doporučujeme vhodnou pevnou obuv.

Předpokládaný návrat do Valtic ve 13 hodin.

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd na kolech po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Náročnost trasy střední, délka cca 25 km. Doporučujeme používat cyklistickou helmu.

Předpokládaný konec ve 13 hodin.

ZDE BUDOU NUTNÉ REZERVACE ZDE BUDOU NUTNÉ REZERVACE

V případě zájmu o účast doporučujeme si nejprve co nejdříve sehnat ubytování ve Valticích, seznam ubytovacích zařízení ZDE.

Během ochutnávky je možné degustované vzorky zakoupit přímo na místě nebo objednat k vyzvednutí na druhý den. V neděli je tedy možné objednané víno vyzvednout v areálu CHÂTEAU VALTICE, Vinařská 407 na expedici od 9:30 do 11:30. Platba za objednávky bude probíhat v prostorách nyní již bývalé podnikové prodejny v hlavní budově.

Ochutnávaná vína si též budete moci objednat osobně, telefonicky nebo přes e-shop s dodáním domů.

V případě nepříznivého počasí není možné akci uskutečnit. Další ochutnávka valtických vín s názvem Zámecký košt vín začne v odpoledních hodinách.

ZMĚNY VYHRAZENY

Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se budou pořizovat fotografie případně video záznamy.

Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích.

Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci!

Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

Na reportáž a fotky z ročníku 2018 se můžete podívat ZDE

 

×