Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2013 – Křest vín Vojty Dyka

KŘEST VÍN VOJTY DYKA

Křest vín Vojty Dyka   Ve čtvrtek 5.12.2013 proběhl slavnostní křest vína Vojty Dyka

Ve čtvrtek 5.12.2013 proběhl slavnostní křest vína Vojty Dyka. Kmotrem nebyl nikdo menší než samotný Kurt Elling, v současné době absolutně největší světová ikona jazzu, kterou odborníci přirovnávají k takovým velikánům, jako byl Louis Armstrong.

Vína, které si vybral Vojta Dyk osobně, pokřtil Kurt Elling sektem CHẬTEAU VALTICE s 24 karátovým zlatem.

Nová limitována edice vín obsahuje tyto vína:
Edice exklusive
Chardonnay pozdní sběr 2012
 a Dornfelder výběr z hroznů 2011

Edice freedom
Chardonnay výběr z hroznů 2012
 a Svatovavřinecké pozdní sběr 2008 barrique

 

 

PRÁVĚ VYCHÁZÍ NOVÁ EDICE VÍNA VOJTY DYKA

Právě vychází nová edice vína Vojty Dyka   Vojta Dyk navštívil před zahájením koncertního turné vinný sklípek na jižní Moravě

Nová edice vína navazuje na loňskou velmi úspěšnou edici, která doprovázela Vojtu Dyka na vyprodaném koncertním turné, které měl s brněnskou kapelou B-SIDE BAND vedenou bandleadrem Josefem Buchtou.

Tak jako v loňském roce si vína vybíral osobně Vojta Dyk v téměř 30 špičkových vín z vinařství Vinné sklepy Valtice – CHẬTEAU VALTICE.

„Myšlenka toho, aby měl Vojta svá vína, vznikla kde jinde než ve vinném sklepě, což není na Moravě nic zvláštního“. „Hudba a víno vždycky patřily k sobě a láska k vínu a muzice nás taky dala dohromady. Mám radost, že Vojta má k vínu velmi srdeční vztah a musím uznat, že vínu i rozumí.“

Těsně před začátkem koncertního turné navštívil Vojta Dyk společně s Kurterm Ellingem a Josefem Buchtou jeden ze sklepů CHẬTEAU VALTICE, aby nasáli atmosféru našeho vinařského kraje a ukázali Kurtovi Ellingovi část moravské kultury. Došlo i na degustaci archivních vín a všichni si užili skvělou atmosféru v typickém moravském sklípku.

https://www.vsvaltice.cz/vinna-edice-vojta-dyk-2013/

×