Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2012 – Vinná edice Vojta Dyk a křest CD a vín

Vojta Dyk má vlastní edici vín – na výběr jsou špičková moravská vína z  z CHÂTEAU VALTICE

První sólové turné Vojty Dyka, které v listopadu a prosinci absolvuje s brněnským B-Side Bandem, provází dvě speciální limitované edice vín z produkce CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice.

Edici Exklusive tvoří bílé víno Ryzlink rýnský pozdní sběr 2011 a červené víno Dornfelder pozdní sběr 2009. Zdobí je nepřehlédnutelná etiketa s portrétem a podpisem osobitého zpěváka. Unikátní limitovaná vinná edice Vojtěch Dyk je nejen cennou sběratelskou raritou, ale také skvělou příležitostí ochutnat nejlepší moravská vína, která Vojta Dyk osobně ve Valticích vybíral.

„Víno není obyčejná věc. Víno má svou podobu, svou duši a svůj charakter. Prostě i s vínem si buď tak nějak lidsky sednete nebo nesednete. Takže jsme všichni společně vyrazili do Vinných sklepů Valtice, kde Vojta Dyk ochutnával a vybíral. A musím říct, že má dobrý vkus.“ – vzpomíná David Šťastný, ředitel CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice

„Spojení dobrého vína a dobré muziky se nabízí a já rád obojí. Má to nesčetné kombinace – poslouchat dobrou muziku s dobrým vínem nebo dělat dobrou muziku po dobrém víně, co se komu líbí… Takže, když přišla z Valtic nabídka, že mi “udělají” moje víno – dokonce ve dvou barvách – nebylo proč váhat,“ říká zpěvák Vojtěch Dyk.

Na předvánoční trh připraví ve Valticích ještě luxusnější edici červeného a bílého vína, kterou Vojtěch Dyk nazval „Freedom“. Reprezentovat je budou vína Sylvánské zelené pozdní sběr 2009 a Cabernet Sauvignon pozdní sběr 2009 BARRIQUE

Vína si mohou příznivci Vojty Dyka a výtečných moravských vín zakoupit zde v e-shopu, prostřednictvím oficiálních stránek Vojtěch Dyk & B-Side Band Agrotec Tour 2012, dále ve stáncích přímo na koncertech (termíny a místa konání na téže webové adrese) a nebo ve vybrané síti supermarketů. V prodeji budou jednotlivé lahve edice Exklusive za 169 Kč a dále edice Freedom. V nabídce bude i luxusní dárkový set dvou lahví  a CD Vojtěcha Dyka a B-Side Bandu.

Celou tiskovou zprávu najdete zde.

Zákaz prodeje alkoholu osobám mladším 18 let.

 

Pozdrav od Vojty Dyka, který uveřejnil na stránkách GastroTV:

Pokud se předchozí video nezobrazuje, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

×