Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Slavnosti vína ve Valticích

Slavnosti vína ve Valticích    Slavnosti vína ve Valtících jsou již v sobotu 25. 5. 2013. Přijďte ochutnat výborná mladá a růžová vína a strávit u nás příjemný den.

Ochutnejte mladá a růžová vína na valtických Slavnostech vína

Poslední květnová sobota bude ve Valticích patřit mladým a růžovým vínům. Třetí ročník Slavností vína začne 25. května od 14 hodin v areálu Vinných sklepů Valtice.

Pro návštěvníky je připravena ochutnávka mladých vín, růžových vín a sektů, míchaných nápojů z rosé vín a čerstvého ovoce, chybět nebudou kulinářské speciality, delikátní sýry a samozřejmě ani atraktivní program. Jeho součástí bude vystoupení Dětského národopisného souboru Borověnka a cimbálové muziky Valtičánek, pěveckého sboru Valtický modrásek, country taneční skupiny z Lednice, cimbálové muziky Kaličan a country taneční skupiny Lednický ranč. Večerní program zahájí v 19.30 hodin tombola, na kterou naváže koncert skupiny The Teachers a od 22 hodin zahraje Yo Yo Band. Po skončení jednotlivých vystoupení bude následovat prohlídka unikátního Křížového sklepa postaveného v roce 1640. Monumentální sklepení pojme přes 1 milion litrů vína uloženého v dubových sudech i nerezových cisternách a zrajícího v 300 tisících lahví, aby získalo nejvyšší jakost odrůdových vín archivních.

Letošní novinkou je nabídka vín z Vinařství Kovacs.

Už jste viděli Babovřesky? Ne? To nevadí, každopádně na Slavnostech vína můžete ochutnat právě ta vína z vinařství Kovacs, která pili v Babovřeskách... a nejen ta! Vína z tohoto vinařství "obsadil" Zdeněk Troška do filmu už dříve. Pamatujete? Začátkem roku 2010 byl do kin uveden film Doktor od Jezera hrochů, kde se vína z produkce vinařství Kovacs objevila poprvé... Zveme Vás tedy na Slavnosti vína, kde kromě bohatého progamu v široké nabídce vín k degustaci najdete i tato filmová vína. Již 25. května ve Valticích! Těšíme se na Vás!