Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter srpen

ZOBRAZIT VÍNO V AKCI

Srpnové novinky z Valtic

pro členy Spolku přátel valtických vín

Vážení a milí přátelé valtických vín,

srdečně Vás zdravíme z prosluněných Valtic a doufáme, že si užíváte léto jak se patří - se skleničkou valtického vína nejlépe u vody :)

S blížícím se začátkem vinařské sezóny jsme v jednom kole... Pečujeme o vinice, které se nám krásně zelenají a plní rostoucími hrozny, lahvujeme pro Vás nové ročníky a nová vína, dolaďujeme interiér i exteriér Vinařské stodoly, účastníme se akcí po celé republice - jak velkých tak i malých, a také pilně připravujeme naše vlastní akce. Ale nyní už k akční nabídce na druhou půlku léta :)

Při tropických teplotách, které v aktuálních dnech panují, skvěle osvěží bublinky, a tak jsme pro Vás do akční nabídky zařadili jak naše perlivé polosladké Rendezvous, tak i nové - v suchém provedení. Jak je vidět při našich vinařských akcích, Rendezvous se se svou oblíbeností rozhodně řadí mezi Vaše vinné favority, a tak věříme, že si jej v této variantě nyní vychutnají i milovníci suchých vín. 

Srpnového zhodnocení 6 vín CHÂTEAU VALTICE se tentokrát ujal pan Libor Picka. Která tři vína z šesti poslaných nejvíce oslovila našeho aktuálního Sommeliera z lidu a dostala se tak do akční nabídky na srpen pro členy Spolku přátel valtických vín? Čtěte níže :)


 

 

1. Ryzlink rýnský - kabinetní víno 2016 - dle naší degustace vyšel jako nejlepší a opravdu zajímavý. Víno doporučuji k příjemnému letnímu pití, je svěží s krásnou kyselinkou.2. Tramín žlutý - moravské zemské víno 2016 Premium Collection -  mohu doporučit jako další, příjemná čistá vůně odpovídající odrůdě. Chuť je vyvážená a plná. 
 

 

3. Frankovka - výběr z hroznů 2015 Premium Collection - z poslaných červených vín mě zaujala nejvíce, a to svou plností a vyváženou sametovou chutí... Osobitost tomuto vínu dodalo zrání v dřevěných sudech. Vanilkové tóny podpořily ovocnou vůni a vytvořily harmonický celek jež si zaslouží pozornost zákazníků.

 

CHCETE BÝT ZDARMA NÁŠ PŘÍŠTÍ SOMMELIER Z LIDU?

  • Máte rád(a) valtická vína?
  • Baví Vás povídat si o víně?

Tak se staňte naším SOMMELIEREM Z LIDU a vyberte víno do příští nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín! Budeme rádi za Vaše hodnocení našich vín. Klikněte a dozvíte se víc. Sommeliera z lidu na září vylosujeme z přihlášek zaslaných do pátku 4. 8. 2017Každý měsíc losujeme znovu, proto sledujte náš web, zda jste vylosovaným právě Vy.

Děkujeme Vám za spolupráci a za to, že se s námi chcete podělit o Vaše vinařské zážitky a požitky.

 

Už netrpělivě očekáváte letošní burčák? Tak to si nezapomeňte si ve svých diářích zaškrtnout tyto datumy následujících vinařských akcí:

V neděli 27. 8. 2017 v hotelu

Port u Máchova jezera

V sobotu 2. 9. 2017 ve Valticích ve

vinařství CHÂTEAU VALTICE

si můžete užít šestý ročník Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti. Čerstvý burčák, víno, tanec a zpěv pro dospělé a spousta atrakcí, her a zábavy pro děti. se budou na oslavu oblíbeného burčáku a samozřejmě také vín konat Podzimní slavnosti vína a dětský den. A abychom dětem zpříjemnili začátek nového školního roku, budou i pro ně připraveny soutěže a atrakce, a také budeme překonávat rekord v hromadném vypuštění balónků dětmi! Večerními hudebními hosty budou Pop Stars by Czech Band - Abba revival a Boney M revival ​a oblíbení místní The Teachers.
   


Rovněž Vás srdečně zveme i na RETRO VINOBRANÍ a Zámecký košt vín, které se budou konat v sobotu 23. září a na které si již můžete rezervovat svou účast.

Prosíme, abyste tak učinili co nejdříve, protože počet účastníků je v případě RETRO VINOBRANÍ omezen. Rezervace akceptujeme nejpozději do pátku 15. 9. 2017.

 

Pokud k nám do Valtic jezdíte pravidelně na vinařské akce a líbí se Vám u nás a chutnají Vám naše vína, budeme moc rádi, když nás podpoříte svým hlasem v anketě TOP VINAŘSKÝ CÍL 2017 a zanecháte na našich profilech třeba i komentář :) Svým hlasem se účastníte soutěže o skvělé ceny!

Více o soutěži a jejích pravidlech ZDE.

Hlasovat pro CHÂTEAU VALTICE

ZDE

Hlasovat pro Zámecký sklep A.D. 1430

 ZDE


Strávili jste nebo budete trávit dovolenou ve společnosti vín CHÂTEAU VALTICE? Neváhejte nás u Vašich foto zážitků označit - ať už na našem Facebooku, Google+ nebo prostřednictvím tagu #chateauvaltice na Instagramu :)

Těšíme se na shledání u valtického vína na blížících se akcích!

Vinařský tým CHÂTEAU VALTICE

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA SRPEN

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

Víno do příští nabídky můžete vybrat i Vy! Klikněte sem pro víc informací jak se stát Sommelierem z lidu.

 

Ryzlink rýnský 0,75 kabinetní víno 2016
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Ryzlink rýnský 0,75 kabinetní víno 2016 Kód: 2303223
Valtice, Kamenné hory
139,0 Kč
ks
Frankovka 0,75 výběr z hroznů 2015 barrique Premium Collection
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Frankovka 0,75 výběr z hroznů 2015… Kód: 3303445
Valtice, Pod Sluneční horou
399,1 Kč
ks
Aurelius 0,75 pozdní sběr 2016
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Aurelius 0,75 pozdní sběr 2016 Kód: 23033233
Dolní Dunajovice, Kraví hora
175,0 Kč
ks
Chardonnay 0,75 výběr z hroznů 2015
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Chardonnay 0,75 výběr z hroznů 2015 Kód: 23034094
Dolní Dunajovice, Kraví hora
249,0 Kč
ks

Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE

 
Sledujte nás na sociálních sítích:
 
     


 

 


Martina Horníková

objednávky, e-shop, archivní boxy, Spolek přátel valtických vín

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

Tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • Fax 519 352 330

E-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz