Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter březen 2014

Březnové novinky

 pro členy Spolku přátel valtických vín

Dobrý den z Valtic,

v příloze Vám zasíláme akční nabídku na měsíc březen. 

Doba vyhlášení výsledků Salonu vín 2014 - nejvyšší a největší soutěže vín v České republice je tady, a tak Vám s radostí oznamujeme, že se s našimi 8 oceněnými víny stále řadíme mezi nejúspěšnější vinařství. Rovněž se nám od roku 2001 podařilo dobýt pomyslnou stovku celkově umístěných vzorků v této prestižní soutěži. Více informací a kompletní přehled našich Salonových vín najdete zde.

Na sobotu 8. března připadá Mezinárodní den žen, pokud má tedy Vaše milá žena v oblibě dobrá vína, rozhodně si neváhejte vybrat z naší skvělé nabídky a obdarovat ji lahvinkou. Můžete jí osladit den třeba naším novým skvělým Muškátem moravským výběrem z bobulí ročník 2012 botrytický sběr. Pakliže zrovna propadla jarním dietám, jistě ocení víno s nižším obsahem cukru. Pro tento případ doporučujeme tedy zvolit Ryzlink vlašský pozdní sběr 2010 nebo Ryzlink rýnský v pozdním sběru 27/11 z Vinařství Kovacs.
 

PODPOŘTE NÁS PROSÍM SVÝM HLASEM V ANKETĚ VINDEMIA PUBLICA, VINAŘSTVÍ ROKU 2013!

Rovněž máte během hlasování možnost vyhrát zájezd v hodnotě
30 000,- Kč od CK ALEX nebo další hodnotné ceny!

http://www.vindemiapublica.cz/hlasovani/

Přejeme Vám příjemné prosluněné jarní dny.

Prahnete-li po té nejvyšší možné kvalitě, pak je pro Vás našich 8 vín oceněných v prestižní národní vinařské soutěži Salon vín 2014 přesně to pravé!

Vinný outlet to jsou zejména vína starších ročníků za skvělé ceny! V nabídce jsou jak archivní vína, tak zde můžete za výborné ceny nakoupit vína, kterých máme posledních pár lahví.

Přehled připravovaných vinařských akcí v roce 2014 pro Členy spolku přátel Valtických vín.

AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA BŘEZEN

Pro všechny členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína - zvýhodněné ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu

 

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační.

 

Pokud chcete sledovat aktuální dění, reportáže a postřehy a podělit se o ně s dalšími fanoušky, přidejte se k našemu Facebooku!

 

Pro členy Spolku přátel valtických vín máme stále něco nového. Nyní máte u našich vybraných partnerů možnost získat zajímavé slevy. Aktuální nabídku najdete ZDE.


Martina Horníková • Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská č. 407 • 691 42 Valtice
tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • fax 519 352 330
e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz