Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Letní slavnosti vína a jídla

Hlasité cinknutí skleniček s valtickým vínem, kterým si dospělí účastníci vesele připíjí na zdraví, bohatá vinařská tombola, zajímavá prohlídka historického sklepa spojeného s moderním chrámem vína, radostné výskání soutěžících dětí, lákavé vůně dobrot nesoucí se areálem vinařství, ty nejlepší hity v podání hudebních hostů – a to je jen zlomek zážitků z oblíbené vinařské akce Slavnosti vína a jídla, která se koná ve Valticích.

Návštěvníci si kupují žetony, které následně vyměňují za vybrané vzorky vína. Každý návštěvník oděný ve žlutém oblečení obdrží JEDEN ŽETON ZDARMA.

Kde: vinařství CHÂTEAU VALTICE, Vinařská 407, Valtice

Kdy: sobota 3. června 2023

Vstupné: bude upřesněno

Můžete se těšit na:

  • Ochutnávku vín, včetně perlivých vín a sektu
  • Zvlášť placenou prohlídku: 70 Kč, zahrnuje Křížový sklep z roku 1640 a chrám vína pod Vinařskou stodolou, prohlídky cca od 16:00 každou celou hodinu (vyhlašuje moderátor)
  • kulturní hudební program,
  • tombolu se skvělými cenami,
  • moravské dobroty a kavárnu,
  • hrající fontánu,
  • večerní vystoupení hudebních hostů

ZMĚNY VYHRAZENY

Generální partner


Přečtěte si reportáž a mrkněte na fotky z Letních slavností vína a jídla 2022

Doporučujeme si včas zajistit ubytování ve Valticích!Pokud již máte jasno, že se naší akce chcete zúčastnit, neváhejte dlouho a zajistěte si ubytování.

Naše hlavní město vína je hojně navštěvované, a tak se i jeho ubytovací kapacita rychle plní – obzvláště v době sezóny.

Zkuste kontaktovat některý z našich tipů na ubytování nebo si zobrazte kompletní seznam ubytovatelů ve Valticích.

Na akci fotíme a natáčíme


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se v areálu vinařství budou pořizovat fotografie případně video záznamy. Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci! Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

Partneři akce


 

×