Svatomartinské víno

Tradice svatomartinského vína vychází ze starodávného zvyku vinařů připíjet si na svátek svatého Martina (11. 11.) poprvé novým, mladým a jiskrným vínem.

Naši předkové z vinorodých krajů jižní Moravy dovedli odedávna vychutnat svěžest a krásu mladých, sotva zrozených vín. A mladé víno je vždy znovu a znovu okouzlovalo svým temperamentem, lehkostí a ovocnou vůní.

I v letošním roce jsme pro Vás pečlivě vybrali důstojné reprezentanty bilých, růžových a červených svatomartinských vín, která opět potvrdí vysokou kvalitu vín značky CHÂTEAU VALTICE.

Svatomartinské víno se hodí nejen k pečené husičce. Skvěle se snoubí i s dalšími pokrmy – vřele jej doporučujeme například k rybám. Můžete s ním tedy v prosinci dobře doladit třeba i štědrovečerní večeři nebo budete-li mít v plánu nějakou tu zvěřinovou pochoutku – přijde Vám jistě též vhod.

V souladu s aktualizovanými podmínkami Vinařského fondu budeme Svatomartinská vína odesílat tak, aby Vám byla zavčas doručena před svátkem Svatého Martina, tzn. 11.11.2023. Podmínka prvního otevření Svatomartinských vín na 11.11. zůstává zachována.
PRODEJ POUZE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB.

×