Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Svatomartinské víno

Tradice svatomartinského vína vychází ze starodávného zvyku vinařů připíjet si na svátek svatého Martina (11. 11.) poprvé novým, mladým a jiskrným vínem.

Naši předkové z vinorodých krajů jižní Moravy dovedli odedávna vychutnat svěžest a krásu mladých, sotva zrozených vín. A mladé víno je vždy znovu a znovu okouzlovalo svým temperamentem, lehkostí a ovocnou vůní, osvěženou jemným přírodním perlením.

I v letošním roce jsme pro Vás pečlivě vybrali důstojné reprezentanty bilých, růžových a červených svatomartinských vín, která opět potvrdí vysokou kvalitu vín značky CHÂTEAU VALTICE.

Jelikož pro ochutnání svatomartinských vín platí určitá pravidla, dáváme tímto na vědomí, že v souladu se „Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ“, se nesmí svatomartinské víno z ročníku 2018 konzumovat před termínem 11. 11. 2018.  

Tato vína si budete moci objednávat přes náš e-shop od 1. listopadu, ale s odkazem na výše uvedenou smlouvu již teď upozorňujeme, že veškeré zásilky, kde bude objednáno svatomartinské víno, budou odesílány NEJDŘÍVE od úterý 6. 11. a jejich doručení bude uzpůsobeno datu 11. 11. 2018.

Mladé víno se hodí nejen k pečené husičce. Skvěle se snoubí i s dalšími pokrmy – vřele jej doporučujeme například k rybám. Můžete s ním tedy v prosinci dobře doladit třeba i štědrovečerní večeři nebo budete-li mít v plánu nějakou tu zvěřinovou pochoutku – přijde Vám jistě též vhod.

 

×