Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Salon vín 2015

11. února proběhlo odtajnění výsledků Salonu vín 2015, nejvyšší a největší soutěže vín v České republice. Jak si naše vína vedla letos?
Do této prestižní soutěže přihlašujeme svá vína každoročně a všechna dosavadní získaná ocenění jsou jak pro nás – tak i pro Vás – důležitou známkou kvality naší odvedené práce, jakožto expozice Salonu vín představuje špičku celorepublikového vinařství.

Minulý rok jsme s naší úspěšnou kolekcí osmi vín zakulatili celkový počet našich umístěných vín v historii Salonu na krásné číslo 100. Letos tuto stovku překročíme rovněž líbivým číslem – a to 6. S touto kolekcí roku 2015 jsme se tak stali druhým nejúspěšnějším vinařstvím v této soutěži.

V úvodních kolech soutěže, hodnotících vína ve vinařských podoblastech velkopavlovické, mikulovské, slovácké a znojemské a z vinařské oblasti Čechy, bylo z 1646 vzorků vybráno 722 nejlepších vín, která postoupila do prvního celostátního kola soutěže. Nejlepších 200 se následně probojovalo do 2. kola, z kterého vzešlo 100 nejlepších vín oceněných titulem Salon vín České republiky, absolutní Šampion, vítěz kategorie a titul pro nejlepší kolekci Salonu vín – národní soutěž vín 2015.

Nový ročník celoroční degustační expozice Salonu vín ČR byl pro veřejnost otevřen od soboty 28. února 2015 tradičně na zámku ve Valticích.

Prestižní ocenění Salonu vín úspěšně získalo těchto 6 našich vín:

  • Bouvierův hrozen – pozdní sběr 2013 Premium (k dispozici pouze v Salonu)
  • Rulandské bílé – výběr z hroznů 2013 Premium
  • Rulandské bílé – pozdní sběr 2013 Premium
  • Rulandské bílé – výběr z cibéb 2013
  • Sauvignon – pozdní sběr 2013 Premium
  • Rulandské šedé – pozdní sběr 2013 Premium

5 z těchto vín si můžete pohodlně nakoupit přes náš e-shop. Celá šestice bude samozřejmě k dispozici pro nákup po celou dobu degustační expozice přímo v Salonu vín 2015.

×