Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Kniha In Vino Veritas

Kniha od kolektivu autorů - prof. MUDr. Milan Šamánek, DrSc, FESC. spolu s doc. MUDr. Zuzanou Urbanovou, CSc., Václav Budínský, MUDr. Radim Uzel, CSc., Mgr. David Šťastný - je určena nejen milovníkům vína, kteří mají krásný vztah k vínu a vinařské kultuře.

Kniha „In vino veritas“ přibližuje víno a vinařskou kulturu prostřednictvím nových úhlů pohledu. Dalo by se říci s jistou mírou nadsázky, že se některé kapitoly dostávají k vínu až „nevinařsky“. A v tom je právě jednotící prvek celé knihy a hlavní velká pravda. Víno bylo, je a vždy bude součástí lidské kultury, součástí každodenního života a součástí zdravého životního stylu. Proto tato kniha hledí na víno netradičními způsoby, vyvrací různé mýty a potvrzuje pravdy, včetně vztahů vína a zdraví, sexu a humoru. Vždyť co z toho není součástí našeho každodenního života.

Tato kniha je již vyprodána, stále však máme skladem knihu Víno na zdraví


 

„Víno a pravda - psát první kapitolu v knize znamená, že rozhodujete o prvním dojmu knihy na čtenáře. Pokud by se mi to nepovedlo, určitě čtěte dál. Jsem přesvědčený, že další kapitoly vás určitě zaujmou. Jako velkému moravskému patriotovi bylo mým cílem především poukázat na některé nepravdy a mýty, které neoprávněně „podceňují“ kvalitu českých a moravských vín.“ říká David Šťastný z vinařství CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice.

Kapitolu Víno a zdraví napsala renomovaná dvojice autorů prof. MUDr. Milan Šamánek, DrSc, FESC. a doc. MUDr. Zuzana Urbanová, CSc., která se s vinařskou knihou „VÍNO NA ZDRAVÍ“ umístila v roce 2011 ve své kategorii v obrovské konkurenci vinařských publikací z 32 států na neuvěřitelném druhém místě na světě!

Kapitola Víno a sex od MUDr. Radima Uzla zůstává velkým překvapením pro všechny čtenáře.

Víno a humor, včetně humoristické přílohy, část kterou napsal spisovatel a humorolog PhDr. Václav Budinský, chce nejen přinést řadu návodů, jak zajistit životní pohodu prostřednictvím kreativního propojení vína a humoru, ale také pobavit prostřednictvím nejkvalitnějších anekdot na dané téma.

×