Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Valtické vinobraní

VALTICKÉ VINOBRANÍ

 

TERMÍN V ROCE 2019 BUDE UPŘESNĚN, VALTICE

I. PÓDIUM – NÁMĚSTÍ SVOBODY

II. PÓDIUM – AREÁL VINAŘSTVÍ CHÂTEAU VALTICE

 

Město Valtice, ve spolupráci s CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s. a Střední vinařskou školou pořádá nejočekávanější akci v srdci Lednicko-valtického areálu.

Slavnost vína, burčáku a dobré nálady. Na dvou podiích se soustředí směsice hudebních žánrů z celého portfolia české hudební scény.

Hlavní pódium na náměstí je centrem této dvoudenní slavnosti. Setkáme se s velkým množstvím krojovaných,dětských národopisných souborů, mužských a ženských sborů, ale i hlavních ikon moderní hudby.

Druhá scéna ve vinařství CHÂTEAU VALTICE (Vinařská 407) nabídne pestrý program doplňující hlavní pódium, včetně zvlášť placených prohlídek Křížového sklepa a chrámu vína s rotundou pod Vinařskou stodolou.

Krojovaný průvod městem, se zastávkou mimo jiné na druhém pódiu, vyjde z ulice Sobotní od Střední vinařské školy v pravé poledne a jeho příchod na hlavní pódium na náměstí bude ve 14°° hod.

To a mnohé jiné se dá zažít na posledním vinobraní letošní burčákové sezóny 2019.

 

Přečtěte si reportáž z akce (2017) a koukněte na fotky ZDE
 

Video reportáž z Náměstí Svobody (2016)

Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se budou pořizovat fotografie případně video záznamy.

Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích.

Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci!

Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

 

ZMĚNY VYHRAZENY

 

×