Valtické vinobraní

Termín: sobota 5. října 2024
---------------------------------------------------------
Město Valtice s partnery pořádá nejočekávanější akci v srdci Lednicko-valtického areálu. Na třech pódiích se soustředí směsice hudebních žánrů z celého portfolia české hudební scény. Hlavní pódium na náměstí je centrem této dvoudenní slavnosti.
Těšte se na krojované, dětské národopisné soubory, mužské a ženské sbory, ale i hlavní ikony moderní hudby. Náměstí se stává tzv. ochutnávací lžičkou tradičních i krajových jídel širokého okolí Valtic.

Druhé pódium na ulici Vinařská, v areálu vinařství CHÂTEAU VALTICE Vinných sklepů Valtice, spustí svou nabídku v sobotu cca od 13:00 do 23:00 hod (změny vyhrazeny).

Třetí pódium s bohatým programem pak nabídne také areál Zámku Valtice.
Krojovaný průvod městem, se zastávkou mimo jiné na druhém pódiu (CHÂTEAU VALTICE), vyjde z ulice Sobotní od Střední vinařské školy v pravé poledne a jeho příchod na hlavní pódium na náměstí bude cca ve 14°° hod. To a mnohé jiné se dá zažít na posledním vinobraní burčákové sezóny 2024.
VSTUPNÉ: bude upřesněno

Můžete se těšit na:


 

  • Ochutnávku burčáku, mladých, perlivých vín a sektů
  • dva samostatně placené prohlídkové okruhy v určené časy. Dle výběru zahrnují Křížový sklepchrám vína s rotundoukatedrálu vína s vyhlídkou. (Přesné časy vyhlašuje moderátor)
  • kulturní program,
  • tombolu se skvělými cenami,
  • kavárnu,
  • moravské dobroty,
  • hrající fontánu,
  • cimbálovou muziku
  • vystoupení hudebních hostů

ZMĚNY VYHRAZENY

Doporučujeme si včas zajistit ubytování ve Valticích!Pokud již máte jasno, že se akce chcete zúčastnit, neváhejte dlouho a zajistěte si ubytování.

Naše hlavní město vína je hojně navštěvované, a tak se i jeho ubytovací kapacita rychle plní – obzvláště v době sezóny.

Zkuste kontaktovat některý z našich tipů na ubytování nebo si zobrazte kompletní seznam ubytovatelů ve Valticích.

Na akci fotíme a natáčíme


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se v areálu vinařství budou pořizovat fotografie případně video záznamy. Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci! Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

×