Svatomartinská degustace

Přijďte si připít mladými a jiskrnými víny z ročníku 2024, užít si s přáteli či rodinou příjemné odpoledne a podvečer v Hlavním městě vína - Valticích a oslavit tak jeden z nejkrásnějších vinařských svátků.

 

Kde: vinařské náměstíčko před Vinařskou stodolou CHÂTEAU VALTICE, Vinařská 407, Valtice

Kdy: pondělí 11. listopadu 2024

Vstupné: ZDARMA

Začátek: od 11:11 hodin - slavnostní přípitek

Můžete se těšit na:


 

  • Ochutnávku mladých a Svatomartinských vín z produkce CHÂTEAU VALTICE, Vinařství Kovacs a Střední vinařské školy Valtice,
  • 11:11 hodin – slavnostní přípitek před Vinařskou stodolou
  • dva samostatně placené prohlídkové okruhy v určené časy. Dle výběru zahrnují Křížový sklep, chrám vína s rotundou, katedrálu vína s vyhlídkou. (samostatně placeno na místě v den akce)
  • prohlídku vinařského provozu ve sklepě Venerie patřícího Střední vinařské škole (samostatně placeno na místě v den akce)

ZMĚNY VYHRAZENY

Generální partner

Doporučujeme si včas zajistit ubytování ve Valticích!Pokud již máte jasno, že se naší akce chcete zúčastnit, neváhejte dlouho a zajistěte si ubytování.

Naše hlavní město vína je hojně navštěvované, a tak se i jeho ubytovací kapacita rychle plní – obzvláště v době sezóny.

Zkuste kontaktovat některý z našich tipů na ubytování nebo si zobrazte kompletní seznam ubytovatelů ve Valticích.

Na akci fotíme a natáčíme


Prosím vezměte na vědomí, že v rámci akce se v areálu vinařství budou pořizovat fotografie případně video záznamy. Video/fotografie budou uveřejněny na webu www.vsvaltice.cz, mohou být použity jak na sociálních sítích společnosti CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s., tak i online, případně v jakýchkoli dalších médiích. Pokud si nepřejete být uvedeni na fotkách/ve videu, neváhejte prosím kontaktovat naše zaměstance. Děkujeme za spolupráci! Tým vinařství CHÂTEAU VALTICE

×