Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2017 – Sommelierka z lidu na září

Na září se milého úkolu zhodnotit 6 vín CHÂTEAU VALTICE a vybrat z nich tři nejlepší chopila paní Anna Husániková. Přečtěte si jak její hodnocení dopadlo a která tři vína ji zaujala nejvíce a dosáhla tak čestného postu v akční nabídce pro členy Spolku přátel valtických vín na září.

„Posílám hodnocení, nebo spíš skvělé zážitky s Vašimi výbornými vínky. Hodnotit tak perfektní sestavu vín prostě nejde – můžeme jen chválit a smekat nad kvalitou, krásnými vůněmi, chutěmi a barvou. Ať jsme ochutnali kterékoliv vínko – prostě luxus, moc děkujeme. Nejraději bych je dala všechna na 1. místo, ale bohužel to nejde, takže jsem je seřadila dle nějaké stupnice. Skutečně nemůžu říct, že by některé nebylo skvělé….“

1. Velká Morava 0,75 pozdní sběr 2015 barrique Premium Collection – unikátní vínko plné a příjemné chuti, ovocná vůně. Doporučuji pro slavnostní přiležitost.

2. Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2016 Premium Collection  – vynikající bílé vínko, ovocná chuť, nádherná vůně. Právem si zaslouží ocenění „Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2017“, opět doporučuji pro slavnostní příležitost. My jsme ho vychutnávali počas letního tropického večera. Osvěžující!

3. Hibernal 0,75 pozdní sběr 2016 COLL – úžasné lehké bílé vínko, krásná ovocná vůně…

4. Frankovka 0,75 výběr z hroznů 2013 – nádherná barva červeného vínka, velice příjemná chuť, vůně. Jelikož miluji skořici v kombinaci s květinami – skvělý dezert na konec dne…

5. Sylvánské zelené 0,75 pozdní sběr 2015 – opět lehké a lahodné bílé vínko, s krásnou vůní po ovoci…

6. Veltlínské zelené 0,75 pozdní sběr 2015 – bílé vínko kořenité chuti. Byla jsem zvědavá, jak dopadne kombinace zeleného jablka, lípy a mandlovinky. Opět skvělá kombinace, opravdu jemná vůně.

„I když jsme milovníci polosuchých, polosladkých i sladkých vín, díky za možnost vyzkoušet i vína suchá… Musím na závěr říct, že všechna vínka, která mi byla z CHÂTEAU VALTICE – Vinných sklepů Valtice dodána, byla naprosto úžasná. I díky této možnosti je vyzkoušet vím, že až pojedu „k vám do Valtic“, sáhnu určitě i po některém z těch mnou ochutnaných a hodnocených. Moc děkuji za tuhle zkušenost, přeji hodně spokojených zákazníků, mezi které pár měsíců patřím i já….

Z Prostějova zdraví Anna Husániková“

 

Děkujeme paní Husánikové za zhodnocení a děkujeme a za fotky 🙂

×