Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2013 – Letní Slavnosti vína – reportáž

V sobotu 25. 5. 2013 se konal již třetí ročník Slavností vína mladého a růžového. Ač nám počasí moc nepřálo, přesto si k nám našlo cestu téměř šest stovek návštěvníků.

Bohatý kulturní program provázející slavnosti začal vystoupením dětského pěveckého souboru Valtický Modrásek, po něm následovala dětská country taneční skupina z Lednice.

K vínu samozřejmě patří, a tudíž nemohla chybět, ani cimbálová muzika. K poslechu a i k tanci nám letos zahrála cimbálová muzika Kaličan.  

Z lavic potom zvedla návštěvníky country taneční skupina Lednický ranč.

Velký zájem byl také o prohlídky historického Křížového sklepa z roku 1640, který je největším křížovým sklepem v republice a veřejnosti je otevřen jen při mimořádných příležitostech a v letní sezóně.

Na pódiu poté následovalo losování bohaté tomboly a několik návštěvníků jsme učinili velmi šťastnými.

Večer nám, tak jako v minulých letech, zahrála vynikající skupina The Teachers, která i v dešti roztančila skoro všechny návštěvníky, mladší, starší a i nás pořadatele. Tento taneční maratón trval skoro dvě hodiny.

Na závěr večera vystoupila skupina YO YO Band, se kterou jsme si zazpívali jejich největší pecky až do půlnoci. 

I přes nepřízeň počasí se akce vydařila, dobrého jídla bylo dost a výborného vína ještě víc. Věříme, že se Vám třetí ročník Slavností líbil a že se příští rok v květnu spolu opět setkáme už na 4. ročníku Slavností. Vína, která jste mohli na Slavnostech ochutnat, jsou stále v nabídce v našem e-shopu: https://www.vsvaltice.cz/Slavnosti-vina-2013-a-co-jste-ochutnali/

 

Fotografie ze Slavností vína a dětského dne 2013 – ZDE a dále také níže ↓↓↓

×