Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2017 – Vojtěch Dyk a B-Side Band open air koncert Valtice – reportáž

Sobotní večer 12. srpna 2017 patřil v areálu vinařství CHÂTEAU VALTICE jedné z největších – ne-li té největší – akci, kterou kdy naše vinařství zažilo.

Již uběhlo neskutečných 5 let skvělé spolupráce s Vojtou Dykem a brněnským B-Side Bandem, kteří zároveň slaví deset let svého veleúspěšného hudebního působení.

Jelikož se sluší tahleta krásná jubilea řádně oslavit a my máme rádi výzvy, rozhodli jsme se konečně společně uspořádat v areálu našeho vinařství jedinečný open air koncert, který zkloubí hudební
a vinařské zážitky. 

Fotky: ABS Reklama

Přípravy začaly začaly stavbou pódia již v pátek dopoledne a pokračovaly až do sobotního poledne, kdy následovala povinná zvuková zkouška kapely. O půl šesté již bylo vše připraveno a tak jsme otevřeli areál našeho vinařství CHÂTEAU VALTICE všem nedočkavým.Tři stánky nabízely výběr vín z produkce CHÂTEAU VALTICE a Vinařství Kovacs, a také víno z naší letošní speciální edice, a to Svatovavřinecké – pozdní sběr 2015 a Aurelius – pozdní sběr 2016Byl zde pro Vás také stánek kavárny, kde jste si mohli vychutnat čerstvou zrnkovou kávu, či další občerstvení v podobě vod Korunní nebo sýrových tyčinek. Grilované speciality umístěné u závodní kuchyně a u Vinařské pohotovosti pak nasytily hladové.

Fotky: ABS Reklama

 

V půl deváté byl náš areál již zaplněn téměř 1700 návštěvníky a fanoušky, a tak mohlo naše oblíbené hudební uskupení v čele s charismatickým Vojtou spustit svou velkolepou show.

Kromě vlastních nadupaných songů jako Hladím si své tělo a nejnovější Vyhorlat zazněly během dvouhodinového koncertu také covery známých populárních písní jako Grace Kelly od zpěváka Miky, Can’t stop the feeling od Justina Timberlakea, Mercy od zpěvačky Duffy, ale také například Žal se odkládá od Jiřího Korna.

Dojem oblíbeného baru, do kterého byla celá stage vyladěna, po prvních pár písničkách ještě umocnil sám Vojta, který se na chvíli stal barmanem, a ochotně nabídl víno Aurelius z letošní edice na osvěžení publiku v předních řadách. 

V průběhu koncertu dále nechybělo také Vojtovo improvizované maňáskové divadlo jako další zábavné zpestření programu.

Proběhl rovněž křest jubilejního alba B-Side Bandu společně s Vojtou, bandleaderem Josefem Buchtou a naším panem ředitelem Davidem Šťastným. Důležité úlohy se ujal sám Vojta, a tak byla výroční deska řádně pokřtěna již zmíněným vínem odrůdy Aurelius z naší letošní edice, které se stalo také jednoznačně nejoblíbenějším vínem večera i ze strany Vás návštěvníků.

Nadšené publikum si na závěr vyžádalo hned několik přídavků a s koncem koncertu se na Vojtovo doporučení přesunulo do Vinařské stodoly a jejího sklepa, kde celá akce vyvrcholila v podobě after party.

Dle Vašich dosavadních ohlasů jsme moc rádi, že jste si s námi i našimi hudebními hosty koncert naplno užili a těšíme se opět někdy na viděnou a slyšenou! 🙂

Tým CHÂTEAU VALTICE

——————————————————————————————————————————————————————————

Pokud máte zájem nakoupit si vína z letošní edice Vojta Dyk a B-Side Band, najdete je ZDE

Další fotky z akce najdete níže ↓↓↓ A také ZDE

Mrkněte také na povedený video-sestřih z atmosféry koncertu 🙂

 

——————————————————————————————————————————————————————————

Fotky: ABS Reklama

 

 

×