Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

2013 – Nevinně o sexu a víně – reportáž

Reportáž z akce „Nevinně o sexu a víně“

V sobotu 13.4. se uskutečnila další gurmánská akce, tentokrát nazvaná „Nevinně o sexu a víně“. Hostem byl uznávaný přední český sexuolog MUDr. Radim Uzel, Csc. Večer věnovaný vínu a sexu začal přípitkem naší novinkou, podávalo se Rulandské modré pozdní sběr r. 2012 rosé. Poté se společnost odebrala na tankovou halu, kde spolu s odborným výkladem přímo z cisteren a sudů chutnala mladá svěží vína. K ochutnání byl nachystán například Cabernet Blanc, Bouvierův hrozen, Tramín žlutý a další novinky.

Po návratu z tankové haly bylo k dispozici občerstvení formou rautu, podávaly se domácí speciality jako pečená kačení stehýnka na medu s moravským zelím a bramborovým knedlíkem, vepřová panenka plněná švestkami s bylinkovými bramborami, tatarský biftek s topinkami a na závěr jablečný štrúdl a rychtářské koláčky s tvarohem. Po jídle následovala přednáška MUDr. Uzla doplněná dalšími vzorky vín. MUDr. Uzel svou přednášku obohatil vylíčením některých svých případů z praxe a občas i nějakým vtipem. Dle našeho názoru se večer velmi vydařil a mezi účastníky měla pozitivní ohlas.

Všem účastníkům akce děkujeme za účast. Rádi bychom i od Vás získali tipy a návrhy jak dále rozšiřovat naši nabídku, aby se Vám ve Valticích stále líbilo.

×