Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Svatomartinské víno

Tradice svatomartinského vína vychází ze starodávného zvyku vinařů připíjet si na svátek svatého Martina (11. 11.) poprvé novým, mladým a jiskrným vínem. 

Naši předkové z vinorodých krajů jižní Moravy dovedli odedávna vychutnat svěžest a krásu mladých, sotva zrozených vín. A mladé víno je vždy znovu a znovu okouzlovalo svým temperamentem, lehkostí a ovocnou vůní, osvěženou jemným přírodním perlením.

I v letošním roce jsme pro Vás pečlivě vybrali důstojné reprezentanty bilých, růžových a červených svatomartinských vín, která opět potvrdí vysokou kvalitu vín značky CHÂTEAU VALTICE.

Jelikož pro ochutnání svatomartinských vín platí určitá pravidla, dáváme tímto na vědomí, že v souladu se "Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ", se nesmí svatomartinské víno z ročníku 2017 konzumovat před termínem 11. 11. 2017.  

Tato vína si budete moci objednávat přes náš e-shop od 1. listopadu, ale s odkazem na výše uvedenou smlouvu již teď upozorňujeme, že veškeré zásilky, kde bude objednáno svatomartinské víno, budou odesílány NEJDŘÍVE od pondělí 6. 11. a jejich doručení bude uzpůsobeno datu 11. 11. 2017

Mladé víno se hodí nejen k pečené husičce. Skvěle se snoubí i s dalšími pokrmy - vřele jej doporučujeme například k rybám. Můžete s ním tedy v prosinci dobře doladit třeba i štědrovečerní večeři nebo budete-li mít v plánu nějakou tu zvěřinovou pochoutku - přijde Vám jistě též vhod.