Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

Online degustace vína

Ještě jednou moc děkujeme všem co se k nám připojili a online degustaci si s námi užili! Přejeme hezký zbytek večera s našimi víny a příjemně prožitý víkend!


Chybí Vám návštěvy sklepů a vinařství? Stýská se Vám po degustacích? Koupili jste si Balíček vín plný Ryzlinků? Vychutnejte si jej s námi při online degustaci v teple Vašeho domova!

KDY:
V pátek 9. dubna 2021 v 17:00

KDE:
Online degustace bude probíhat zcela zdarma na našem Youtube kanálu. Degustací provede pan David Šťastný a bude možné ji následně shlédnout i zpětně ze záznamu. Přímý odkaz na živý přenos je zde 👉  https://www.youtube.com/watch?v=x_9MSSwD1So

Co je potřeba? 
Dobrá nálada, chuť na víno a 6 vychlazených vín na 8-12 °C z našeho Balíčku vín plného Ryzlinků. Ten je nutné zakoupit a zaplatit nejpozději do 31. března 2021, abychom Vám jej stihli na termín degustace včas doručit domů.

Pro účast na online degustaci nejsou potřeba žádné registrace, nicméně v případě že již máte účet na Youtube, budeme moc rádi za Vaše komentáře a případné dotazy k degustaci!

Jdete do toho s námi?
Výborně! Stáhněte si náš degustační list pro lepší přehled o informacích o vínech. Můžete si jej buď vytisknout a dělat si poznámky ručně nebo do něj psát přímo v počítači. Máte Facebook? Přidejte se k naší události ať Vám online degustace neunikne!

Dle Vašeho zájmu proběhne i květnová online degustace, o jejím případném termínu budeme včas informovat!

×