Víno jako dárkový předmět

Kvalitní moravské víno je nejen skvělý doplněk kvalitní gastronomie a Vašeho setkání s přáteli, ale také jako výborný a reprezentativní firemní dárek k upevnění obchodního partnerství s vašimi klienty.

Už jen do konce roku 2023 lze nákup tichého vína uplatnit jako daňově odpočitatelný reklamní předmět (§ 25 odst. 1 písm. t zákona o daních z příjmů) a tímto vzniká i nárok na odpočet DPH.

Potřebujete víno nakoupit v prosinci, uskladnit u nás a vyzvednout si jej až příští rok? Není problém - tuto službu zajišťujeme od 120 láhví. Kontaktujte nás!

2 možnosti objednání vín


1) Se svou vlastní speciální etiketou či visačkou, kterou Vám zajistíme ZJISTIT VÍC » (Objednávky přijaté v období 1.12.2023 - 1.1.2024 budou vyhotoveny až v novém roce.)

2) S našimi standardními etiketami

- láhve si následně sami označte tak, aby splňovaly podmínky daňové uznatelnosti (jméno vaší firmy či výrobku či ochranné známky formou dolepky či jiným vhodným způsobem)

Pokud se rozhodnete pro variantu 2), nabízíme Vám rychlý a pohodlný způsob objednání našich vín:

  1. Registrujte se v našem e-shopu, kde zadáte své fakturační a doručovací údaje REGISTROVAT SE »
  2. Po přihlášení již uvidíte ceny se slevou -10% na veškerý sortiment vín. Navíc můžete využívat měsíční akční slevy na vybraná vína, příp. akční balíčky.
  3. Při dokončení objednávky si kromě platby kartou či dobírkou můžete zvolit také platbu fakturou (je třeba mít ve fakturační adrese platné IČ).  Na základě objednávky Vám zašleme zálohovou fakturu, po jejíž úhradě okamžitě odesíláme zboží. Do poznámky nám můžete napsat požadavek na doplňkový text do faktury, např. „Tiché víno – reklamní předmět“, nebo podobně.

Chystáte se nakoupit větší množství vín (řádově nad 15 tis. Kč + DPH jednorázově; nebo nad 10 tis. + DPH pravidelně)?

Dokážeme Vám nabídnout ještě lepší podmínky a rovněž si u nás můžete nakoupené víno od 120 lahví uskladnit na příští rok.

Kontaktujte nás na e-mailu odbyt@vsvaltice.cz a Vaši standardní e-shopovou registraci změníme na speciální B2B registraci a po odsouhlasení uvidíte ještě lepší ceny!

×