Elektronický obchod je dostupný
pouze pro osoby starší 18 let.

Bylo Vám již 18 let?

Ne Ano

CHÂTEAU VALTICE finalisty v soutěži Vinařství roku!

S velkou radostí oznamujeme, že jsme byli odbornou porotou vybráni do finálové devítky (složené z vinařství a vinařů) soutěže Vinařství roku 2018!

V průběhu listopadu nás tedy přímo ve vinařství navštíví hodnotící komise a 24. ledna se dozvíme výsledky celého soutěžního klání! Držte nám prosím palce 🙂

Soutěž Vinařství roku se díky komplexnímu hodnocení poroty významně liší od běžných vinařských soutěží. Sedmičlenná komise hodnotitelů se skládá ze zástupců vinohradníků a vinařů, obchodu s vínem, vinařského školství, žurnalistiky, marketingu, architektury či designu a hodnotí u jednotlivých vinařství objektivní a subjektivní kritéria jejich činnosti.

Finálovou devítku složenou z vinařství a vinařů, která je rozložena do tří kategorií - malá, střední a velká vinařství, porota v listopadu postupně navštíví, prohlédne vinice a vinařský provoz, a na základě daných kritérií rozhodne o vítězích jednotlivých kategorií. U všech finalistů tak proběhne celkové ohodnocení jejich vinařské aktivity v roce 2018.

Završením celého hodnotitelského procesu bude 24. ledna slavnostní galavečer v Brně, na brněnském výstavišti v Pavilonu A3, na němž budou udělena ocenění výhercům ve třech soutěžních kategoriích a vinaři i veřejnost se dozví, kdo bude hrdým držitelem titulu absolutní vítěz Vinařství roku 2018. Slavnostní vyhlášení bude opět moderovat pan Marek Eben.

Více informací a další nominované najdete na www.vinarstviroku.cz

×