Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Vyznamenání od prezidenta

Vyznamenání od prezidenta    Ve středu 17. února přijal prezident České republiky Miloš Zeman nejlepší moravské a české vinaře, mezi nimiž nechyběl i generální ředitel CHÂTEAU VALTICE pan Marek Šťastný. Je již tradicí, že prezident republiky předává vyznamenání Salonu vín - nejúspěšnějším vinařům této soutěže, a tak šťastný pan Šťastný převzal diplom za titul Šampion Salonu vín 2016 udělený červenému vínu Merlot - výběr z hroznů 2012 barrique Premium Collection. Na fotky se můžete podívat rozkliknutím článku...

Všech 10 vín značky CHÂTEAU VALTICE včetně Šampiona, které se umístily do letošní degustační expozice Salonu vín ČR najdete v tomto článku.

Generální ředitel CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a. s. pan Mgr. Ing. Marek Šťastný přebírá od prezidenta Miloše Zemana společně s ostatními vinaři ocenění Salonu vín - Národní soutěže vín ČR 2016.

Foto: Národní vinařské centrum
Jak jsme již zmiňovali v prosincovém článku, jedná se již o druhý titul Šampiona Salonu vín ČR, který vinařství CHÂTEAU VALTICE získalo. Tím prvním se stalo v roce 2012 bílé víno Ryzlink vlašský – výběr z hroznů 2009 A+ Collection.

Ocenění přebíral od tehdejšího pana prezidenta Václava Klause ředitel Mgr. David Šťastný.