Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Vinobraní u Máchova jezera se blíží

Vinobraní u Máchova jezera se blíží    Jubilejní 5. ročník akce Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti proběhne v neděli 28. 8. od 13:00 v areálu hotelu Port. Hlavní partner akce, Vinařství CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, opět doveze bílý i růžový burčák a hezký výběr vín z vlastní produkce, ale i z Vinařství Kovács. Atmosféru zpříjemní moravská cimbálová muzika Fjertůšek, kterou, kterou bude pravidelně střídat místní skupina Vosty Band, a to až do večerních hodin. Velkolepé rozloučení s létem na břehu Máchova jezera letos zpestří i několik novinek. Čtěte více rozkliknutím článku...

 

Okružní plavby

Každou celou hodinu bude od hotelového mola vyplouvat největší z místní flotily výletních lodí, Máj. A plavby budou zcela zdarma.

 

Chuť zmrzliny a tahání koštýřem

Divácky atraktivní jistě budou soutěže s jednotlivými partnery, probíhající přímo na hlavním pódiu. Do poznávání chutí se děti pustí s firmou Agrimex, která přiveze mražené ovocné speciality značky Dione a soutěživí dospělí si zase budou moci vyzkoušet tahání koštýřem s vinařstvím CHÂTEAU VALTICE.  

 

Linorytová dílna a kalendáře

Letos poprvé se Vinobraní u Mj účastní časopis S dětmi v Praze se spřízněným vydavatelstvím Krásné časy (Scrumage). S autorkou oblíbeného Domácího rodinného kalendáře Petrou Cífkovou si děti budou moci vytvořit vlastní linoryty jako památku na nevšední odpoledne na konci prázdnin.

 

Velká dětská soutěž

Na děti opět čeká velká dětská soutěž, tentokrát s osmi soutěžními úkoly. Za jejich absolvování získávají děti razítka do kartičky a za plný počet razítek obdrží každé odměnu. Soutěž vyvrcholí tombolou, ve které budou hned dvakrát za odpoledne losovány kartičky s nasbíranými razítky. Vylosovaní majitelé kartiček vyhrávají nejen dětskou, ale i atraktivní dospěláckou cenu pro svůj doprovod.

 

Drakopohádky a tančírna pro děti

Již tradiční součástí programu Vinobraní je divadelní představení, které zajišťuje divadlo Minor z Prahy. Nejen dětští diváci se letos mohou těšit na představení Drakopohádky a následující tančírnu pro děti. V rámci odpoledne se bude hrát dokonce dvakrát.

 

Vstup na akci i na veškerá představení je zdarma.

 

Vedle organizátora celé akce - hotelu Port - jsou partnery, stejně jako v předešlých letech, vinařství CHÂTEAU VALTICE, které doveze čerstvý bílý i růžový burčák a skvělá vína, Regata Máchovo jezero, která zajistí okružní plavby lodí Máj a společnost Agrimex se svými jedinečnými mraženými ovocnými specialitami značky Dione.

 

Výběr fotografií včetně těch z loňského ročníku naleznete na úložišti Google iDrive.

 

VÁŠ NOVÝ PŘÍSTAV HOTEL PORT

 

Pro více informací kontaktujte:

 

Ilja Šedivý

předseda představenstva

 

Regata Čechy, a.s.

Čílova 304/9

162 00  Praha 6


tel.: +420 235 094 211

fax: +420 235 361 600

 

ilja.sedivy@regata-cechy.cz

www.regata-cechy.cz