Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Vinobraní u Máchova jezera mělo rekordní návštěvnost

Vinobraní u Máchova jezera mělo rekordní návštěvnost    V sobotu 30. srpna jste se v areálu hotelu Port u Máchova jezera mohli pobavit na již třetím ročníku populární akce, nazvané Vinobraní u Máchova jezera a zábavné odpoledne pro děti. Jak to probíhalo, čtěte dále v článku...

Organizátor celé akce, Hotel Port, připravil bohatý program, při kterém se bavili jak dospělí, tak i děti. Soutěžilo se, probíhaly okružní vyjížďky lodí zdarma, vystoupilo dětské divadlo Minor z Prahy a k poslechu hrála cimbálová muzika Fjertůšek a místní skupina NaEx-band. 


Akce měla rekordní návštěvnost a u našich stánků se lidé hojně kupili do front. Vína naší produkce, společně s víny Vinařství Kovacs se zde těšila veliké oblibě. O burčák byl zájem obrovský. Celkem přivezených 1140 litrů - mezi nimiž byl i oblíbený růžový burčák z odrůdy Modrý Portugal - se vyprodalo do poslední kapky.

A co dál? Prázdniny už sice skončily, ale září je v plném proudu. 27.9. se na Vás ve Valticích těšíme na našem RETRO VINOBRANÍ aneb Mistrovství světa ve sběru hroznů a Zámeckém koštu vín!
 

Tisková zpráva o akci ke stažení ZDE