Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Vindemia Publica 2012

Vindemia Publica 2012    Dnes začalo na stránkách www.vindemiapublica.cz hlasování o cenu veřejnosti Vindemia Publica. Svým hlasem nás můžete podpořit a současně se zúčastnit soutěže o zájezd v hodnotě 100 000 Kč.

Podpořte nás prosím svým hlasem v hlasování Vindemia Publica, Vinařství roku 2012. V loňském roce jsme díky Vašim hlasům získali první místo, čehož si velmi vážíme. Svůj hlas nám letos můžete dát na tomto odkazu: http://www.vindemiapublica.cz/companies/profile/vinne-sklepy-valtice-a-s

 

Cena veřejnosti VINDEMIA PUBLICA je samostatnou soutěžní kategorií v rámci prestižní soutěže Vinařství roku 2012. Do této kategorie mohou být zařazena vinařství, která jsou plátci Vinařského fondu a která souhlasila se zařazením do kategorie.

Všechna Vinařství dostala možnost sestavit profilové sady vín a tak si můžete zakoupit tyto sady přímo od vinařství, která tuto možnost využila. Vaše objednávka bude postoupena přímo na vinařství.

Hlasovat pro svého favorita můžete přímo na této stránce nebo také přes mobilní aplikace pro iPhone a Android. Jednomu vinařství můžete udělit jeden hlas, můžete ale hlasovat pro více vinařství.

Hlasujte a vyhrajte !

Pokud zakoupíte v období konání soutěže láhev tuzemského vína v síti Interspar, máte možnost vyhrát vyhrajte zájezd v hodnotě 100 000,- Kč od CK Monoi.


http://www.vindemiapublica.cz/companies/profile/vinne-sklepy-valtice-a-s