Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Vánoční bazar z Mokré čtvrti 2013

Vánoční bazar z Mokré čtvrti 2013    Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko prezentují novinky provázející 10. ročník Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti Mezi tradiční novinky patří již limitovaná edice vína VÁNOČNÍHO BAZARU z vinařství CHẬTEAU VALTICE – VINNÉ SKLEPY VALTICE.

Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a Peter Serge Butko prezentují novinky provázející 10. ročník Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti

Mezi tradiční novinky patří již limitovaná edice vína VÁNOČNÍHO BAZARU z vinařství CHẬTEAU VALTICE – VINNÉ SKLEPY VALTICE.

Herečky Aňa Geislerová, Tatiana Vilhelmová a režisér Peter Serge Butko pořádají 13. až 15. prosince  v Divadle DISK DAMU již podesáté oblíbený a hojně navštěvovaný charitativní Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti.  

Výtěžek Vánočního Bazaru v Mokré Čtvrti i za prodej vína CHẬTEAU VALTICE půjde jako vždy na dobročinné účely. „Držíme se našeho záměru, dopřát zážitky lidem, kteří si je nemohou dovolit. Třeba dětem z dětských domovů, dětem, které vyrůstají v sociálně složitém prostředí, seniorům z domovů důchodců, nebo lidem v nouzi. Chceme jim udělat radost a tím vlastně i sobě. Rozhodně to není tak, že bychom odevzdali peníze nadaci a dál se nestarali. Konkrétní projekty velmi pečlivě vybíráme a dobře víme, na co přesně peníze z Vánočního Bazaru jdou,“ zdůrazňuje Peter Serge Butko.

Do letošní limitované edice vína VÁNOČNÍ BAZAR byla vybrána vína z řady CHẬTEAU VALTICE a to odrůdy Ryzlink Rýnský pozdní sběr 2012 a Svatovavřinecké pozdní sběr 2011.

„Velmi obdivuji lidí, kteří svou prací stojí za Vánočním Bazarem a přispívají tak na dobročinné účely, pro ty, jež to potřebují. Táňa, Aňa, Peter, ale celý tým nadšených lidí se mohli bavit na některém z Vánočních večírku. Místo toho věnují svůj čas a energii pořádáním organizačně velmi náročného Vánočního Bazaru. Mají můj velký obdiv a jsem rád, že jim k tomu mohu pomoci alespoň dobrým vínem CHẬTEAU VALTICE“, sdělil David Šťastný z Vinných sklepů Valtice   

V pátek 20.12.2013  od 20h pak proběhne charitativní speciální hudební gala večírek s názvem „Snesitelná lehkost pití“ ve velkém sále Lucerny, tedy přesně týden od začátku bazaru. Večerem budou provázet Táňa, Aňa a Peter, na pódiu se vystřídá řada atraktivních hostů. Hlavními hudebními pilíři budou kapely Gipsy. cz, brněnský big-band B-Side Band a závěrečný taneční set speciálně pro Vánoční Bazar v Mokré Čtvrti připraví Roman Holý se svým týmem. Snesitelná lehkost pití bude mít speciální dramaturgii, vystoupení skupin se budou navzájem prolínat a jako hosté s nimi sólově či v duetech zazpívají Jiřina Bohdalová, Bára Basiková, Tereza Černochová, Tonya Graves, Dagmar Havlová, Aneta Langerová, Ester Kočičková, Dan Bárta, Matěj Ruppert, Vojtěch Dyk, Jiří Macháček, Vojta Kotek, Lukáš Pavlásek, Michal Suchánek, Petr Čtvrtníček, Aleš Háma, Martin Hofmann, Marek Taclík, Adam Mišík, Ben Christovao, Ezy, dětský gospelový sbor a další.

 

Vína z edice Vánoční bazar můžete objednat e-mailem na adrese odbyt@vsvaltice.cz. Obchodní a dodací podmínky najdete ZDE.

Při objednání vína v e-shopu zadejte prosím do poznámky k objednávce, že požadujete dodání vína s etiketou Vániční bazar.