Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Slavnosti vína a dětský den

Slavnosti vína a dětský den


Přijeďte k nám do Valtic na Slavnosti vína spojené s dětským dnem v CHÂTEAU VALTICE - VINAŘSTVÍ ROKU 2014!

 

LETNÍ SLAVNOSTI VÍNA PODZIMNÍ SLAVNOSTI VÍNA
Termín v roce 2019 bude upřesněn sobota 1. září 2018 od 14:00

 

Lidové písně doprovázené zvučnými tóny cimbálu a houslí, lákavé vůně tradičních dobrot nesoucí se areálem vinařství. Radostné výskání soutěžících dětí, hlasité cinknutí skleniček s moravským vínem či čerstvě natočeným burčákem ze sklepa, jimiž si dospělí účastníci vesele připíjí na zdraví – a to je jen zlomek zážitků z oblíbené vinařské akce Slavnosti vína a dětský den, která se koná každoročně ve Valticích. 

K ochutnání jsou špičková vína a sekty jak z produkce CHÂTEAU VALTICE tak i z Vinařství Kovacs. Můžete si smlsnout na palačinkách, donutech, různých druzích sýrů či bramborových spirálkách... Kavárna nabízí několik druhů kávy. Jedinečné spojení Slavností vína se Dnem dětí přináší zábavu nejen dospělým, ale i jejich dětem. Pro děti budou přichystány zábavné soutěže o ceny, možnost nechat si pomalovat obličej a spousta dalšího. Nebude chybět ani přehlídka traktorů. Podzimní dětský den pak vyvrcholí pokusem o překonání rekordu v hromadném vypuštění balónků dětmi.

Kulturní program vždy nabízí vystoupení místních spolků - ať už tanečních, hudebních či cimbálových. 

Večerní program je zahájen v 19:00 tombolou o bohaté ceny - a to nejen vinařské - a pokračujeme vystoupením hudebních kapel a hudebních hostů (např.: Standa Hložek, Yo-Yo band, POP STARS revivalLaura a její tygři, The Teachers,...)

Stylově ve žlutém

Návštěvníci si vždy kupují žetony, které jsou následně vyměňovány za vybrané vzorky vína a v září i burčáku. Jelikož jsou Slavnosti vína hlavně o víně - každý návštěvník oděný ve žlutém oblečení obdrží jeden žeton ZDARMA.

Za zábavou do Valtic

Slavnosti vína a dětský den jsou ideální možností jak i s dětmi zábavně strávit sobotu a zažít nezapomenutelné chvíle s přáteli v jednom z nejkrásnějších koutů jižní Moravy.