Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Slavnosti vína 2014 - reportáž

V sobotu 31. května 2014 proběhl 4. ročník Slavností vína, letos spojený i s dětským dnem.
I přes ne úplně příznivou předpověď se počasí nakonec vyvedlo a do areálu naší firmy dorazilo více jak tisíc návštěvníků a milovníků vína.
 


Návštěvníci si užívali skvělou a prosluněnou atmosféru, ochutnávali vína z vinařství CHÂTEAU VALTICE a Vinařství Kovacs, které doplňovaly speciality na grilu, domácí koblížky nebo tradiční moravské „boží milosti“. Obrovský zájem byl o návštěvu Křížového sklepa, největšího křížového sklepa v republice, který se nachází v samém srdci našeho vinařství.

 

Vše doprovázel bohatý kulturní program ve kterém vystoupil Dětský národopisný soubor Borověnka, cimbálová muzika Valtičánek, country taneční skupina Line Dance ZŠ Lednice a návštěvníkům starší generace zahrála k poslechu dechová kapela Vacenovští muzikanti.Dětský program byl rovněž velmi úspěšný. Více jak dvě stě dětí se horlivě účastnilo zábavných soutěží, na jejichž konci je čekala sladká odměna. U malování na obličej se děti nedočkavě řadily do fronty a mnohé z nich potěšila i návštěva včelích medvídků - Čmeldy a Brumdy.

Na pódiu poté následovalo losování bohaté tomboly, ze které si jedenáct šťastlivců odneslo krásné ceny, nejen v podobě vín z edice Vojty Dyka.

Následoval koncert kapely Chameleon Groove, jejichž chytlavé funk-rockové skladby, nesoucí se areálem zvedly návštěvníky z lavic k pódiu a přivábily další vlny nových zábavy-chtivých.

Na závěr večera vystoupila známá břeclavská skupina The Teachers, kterou tančící publikum nechtělo pustit, a tak museli muzikanti přidat ještě několik písní i po půlnoci.Vzhledem k velkému zájmu a průběhu letošních Slavností se už teď těšíme na pátý ročník, který se bude konat 30. 5. 2015 a věříme, že bude mít opět neopakovatelnou atmosféru.


Všechna vína, která jste mohli na Slavnostech vína 2014 ochutnat najdete ZDE

Fotografie ze Slavností vína a dětského dne 2014 - ZDE a dále také níže ↓↓↓