Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

S vínem pěšky i na kole

S vínem pěšky i na kole


Termín: 24. června 2017


Místo: Valtice, start v 9:30 u Zámeckého sklepa (levé křídlo Zámku Valtice)
 

Přijeďte si do Valtic udělat cyklo či pěší výlet po krásách Lednicko-valtického areálu a to vše s chutí skvělých moravských vín. 

Zápisné: 200,- Kč (Zájemci uhradí zápisné v jehož ceně je sklenička, nealko, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích)

Na co se můžete těšit: prohlídku vinic pěšky i na kole, očima vinaře a ústy milovníka vína. Ochutnávka vín ve vinici, soutěže. 

 

Připravili jsme pro Vás dvě varianty vinařské tour…

PĚŠKY 

NA KOLE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd autobusem na prohlídku vinic v okolí Pálavy. Doporučujeme vhodnou pevnou obuv.

Předpokládaný návrat do Valtic ve 13 hodin. 

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd na kolech po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Náročnost trasy střední, délka cca 25 km. Doporučujeme používat cyklistickou helmu. 

Předpokládaný konec ve 13 hodin. 

ZDE BUDOU NUTNÉ

REZERVACE

ZDE BUDOU NUTNÉ

REZERVACE

Z důvodu objednání dostatečného počtu autobusů, přípravy občerstvení a degustačních vzorků byly rezervace možné pouze do pátku 16. 6. 2017.


 

V případě zájmu o účast doporučejeme si nejprve co nejdříve sehnat ubytování ve Valticích, seznam ubytovacích zařízení ZDE


Ochutnávaná vína si budete moci zakoupit na podnikové prodejně v neděli nebo si je objednat přes e-shop s dodáním domů.

V případě nepříznivého počasí není možné akci uskutečnit. Další ochutnávka valtických vín s názvem Zámecký košt vín začne v odpoledních hodinách v areálu zámku Valtice.


Na reportáž a fotky z ročníku 2016 se můžete podívat ZDE