Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

S vínem pěšky i na kole 2013

S vínem pěšky i na kole

Termín:   22. června 2013 od 9:30 hodin
Místo:      Zámecký sklep Valtice
Zápisné:   200 Kč (v ceně je sklenička, nealko, občerstvení a 6 vzorků vín, které se budou chutnat na příslušných stanovištích)

Na co se můžete těšit: prohlídku vinic pěšky i na kole, očima vinaře a ústy milovníka vína. Ochutnávka vín ve vinici, soutěže.
Pro velký zájem jsme pro Vás připravili dvě varianty vinařské tour…

PĚŠKY 

NA KOLE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd autobusem do Dolních Dunajovic na prohlídku vinic.
Doporučujeme vhodnou pevnou obuv.
Předpokládaný návrat do Valtic ve 13 hodin. 

REZERVACE

Start u Zámeckého sklepa ve Valticích, odjezd na kolech po lichtenštejnských a vinařských stezkách v okolí Valtic. Náročnost trasy střední, délka cca 25 – 30 km.
Doporučujeme používat cyklistickou helmu.
Předpokládaný konec ve 13 hodin. 

REZERVACE

 

 

Z důvodu objednání dostatečného počtu autobusů a přípravy občerstvení a degustačních vzorků prosíme o potvrzení účasti nejpozději do 12. 6. 2013. Tel./fax: 519 353 530, e-mail: spvv@vsvaltice.cz nebo martina.hornikova@vsvaltice.cz
Ochutnávaná vína si můžete zakoupit na podnikové prodejně v neděli 23.6. nebo si je objednat přes e-shop s dodáním domů.
V případě nepříznivého počasí není možné akci uskutečnit. Další ochutnávka valtických vín začíná v 16:30 hod v Dolní španělské konírně valtického zámku.

Hledáte-li ubytování, seznam penzionů, hotelů a dalších ubytovacích zařízení najdete ZDE nebo na stránkách www.valtice.eu .