Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Retro vinobraní a Zámecký košt vín

Vážení členové Spolku přátel valtických vín,


přijeďte do Valtic - hlavního města vína - skvěle se pobavit s rodinou a přáteli.

Srdečně Vás zveme na sobotu 27. září 2014 do areálu Vinných sklepů Valtice, na již tradiční RETRO VINOBRANÍ a Mistrovství světa ve sběru hroznůSoučástí této akce je i Zámecký košt vín, zahrnující ve dvou možných programech prohlídku firmy a především degustaci vín v areálu Zámku Valtice. 

Je samozřejmě jen na Vás, budete-li se chtít zúčastnit obou akcí, či jen jedné - vřele vítáni budete vždy :)
 

Oblečte si monterky, zástěry, rádiovky i šátky jako správní brigádníci z 50.-60. let. Vybaveni nůžkami a kýbli, vyražte do vinohradu sbírat hrozny. Zábavné dopoledne je mnohdy plné adrenalinu - jde přece o překonání českého rekordu! A že je to někdy i o prsty..

REZERVACE 

Od 15:30 se můžete zúčastnit prohlídky naší firmy, ochutnat mošt, burčák v různých stádiích, i mladé víno. Jde o program SE VŠÍM VŠUDY na který je nutné si rezervovat účast.

REZERVACE

Program NA SKLENIČKU - čili degustace špičkových moravských vín - proběhne v areálu Zámku Valtice od 18:30. Rezervace účasti není nutná.

Nemáte ještě zařízené
ubytování?

 Zde najdete naše tipy!

 

Navštívili jste nás během léta či začátkem období burčáků a tento zážitek Vám utkvěl v paměti natolik, že byste nás chtěli podpořit? Budeme moc vděční za Váš hlas v anketě TOP Vinařský cíl 2014, která se dnem 30.9. již nachýlí do finále. Můžete hlasovat pro více favoritů, každému však můžete udělit pouze jeden hlas. Více o soutěži a pravidla najdete ZDE

Hlasovat můžete pro 

Vinné sklepy Valtice, a.s.

a pro 

Zámecký sklep 

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA ZÁŘÍ

Pokud jste si ještě neobjednali vína z aktuální akční nabídky, máte možnost až do konce září. Celou nabídku najdete ZDE. Vína si můžete koupit i přímo u nás ve Valticích příští sobotu.


Přejeme Vám krásný den a budeme se na Vás poslední zářijovou sobotu těšit!