Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Právě vychází nová edice vína Vojty Dyka

Právě vychází nová edice vína Vojty Dyka    Vojta Dyk navštívil před zahájením koncertního turné vinný sklípek na jižní Moravě

Nová edice vína navazuje na loňskou velmi úspěšnou edici, která doprovázela Vojtu Dyka na vyprodaném koncertním turné, které měl s brněnskou kapelou B-SIDE BAND vedenou bandleadrem Josefem Buchtou.

Tak jako v loňském roce si vína vybíral osobně Vojta Dyk v téměř 30 špičkových vín z vinařství Vinné sklepy Valtice - CHẬTEAU VALTICE.

„Myšlenka toho, aby měl Vojta svá vína, vznikla kde jinde než ve vinném sklepě, což není na Moravě nic zvláštního“. „Hudba a víno vždycky patřily k sobě a láska k vínu a muzice nás taky dala dohromady. Mám radost, že Vojta má k vínu velmi srdeční vztah a musím uznat, že vínu i rozumí.“

Těsně před začátkem koncertního turné navštívil Vojta Dyk společně s Kurterm Ellingem a Josefem Buchtou jeden ze sklepů CHẬTEAU VALTICE, aby nasáli atmosféru našeho vinařského kraje a ukázali Kurtovi Ellingovi část moravské kultury. Došlo i na degustaci archivních vín a všichni si užili skvělou atmosféru v typickém moravském sklípku.

https://www.vsvaltice.cz/vinna-edice-vojta-dyk-2013/