Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter září

ZOBRAZIT VÍNO V AKCI

Novinky z Valtic na září

pro členy Spolku přátel valtických vín

Vážení a milí přátelé valtických vín,

nejkrásnější vinařské období roku je tady, a tak máme pro Ty z Vás, kteří jezdíte za čerstvým burčákem do Valtic, dobrou zprávu. Na Vinařské pohotovosti si můžete zatím vždy od pátku odpoledne a následně po celou sobotu a neděli vychutnat čerstvý burčák. Jakmile bude prodej burčáku kontinuální, určitě Vás o tom na našem webu a sociálních sítích budeme informovat. 

Máme za sebou výborný open air koncert Vojty Dyka, který to společně s B-Side Bandem neskutečně rozjel u nás v areálu v sobotu 12. srpna.

Celá akce proběhla nadmíru skvěle, za příjemné atmosféry letního večera, a rozhodně se nesmazatelně zapsala do paměti všech zúčastněných :) Pokud jste zvědaví na fotky a jak to u nás probíhalo, přečtěte si krátkou reportáž ZDE.

Ještě nemáte víno z Vojtovy letošní edice nebo si chcete doplnit zásobu? :) Můžete si jej nakoupit pohodlně z domova přes náš e-shop.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Velkou radost nám také přinesla nominace do finálové osmičky prestižní soutěže Vinař roku 2017! Slavnostní vyhlášení proběhne ve čtvrtek 24. srpna, tak nám držte palce! :)

Ve finálové komisi hodnotí nejen nejlepší domácí degustátoři, ale také absolutní světová špička senzorického hodnocení vín v čele s několika držiteli titulu Masters of Wine. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Nechejte si doporučit Sommelierkou z lidu a jejím výběrem vín do akční nabídky na září pro členy Spolku přátel valtických vín.

"Posílám hodnocení, nebo spíš skvělé zážitky s Vašimi výbornými vínky. Hodnotit tak perfektní sestavu vín prostě nejde - můžeme jen chválit a smekat nad kvalitou, krásnými vůněmi, chutěmi a barvou. Ať jsme ochutnali kterékoliv vínko - prostě luxus, moc děkujeme. Nejraději bych je dala všechna na 1. místo, ale bohužel to nejde, takže jsem je seřadila dle nějaké stupnice. Skutečně nemůžu říct, že by některé nebylo skvělé...."


1. Velká Morava 0,75 pozdní sběr 2015 barrique Premium Collection - unikátní vínko plné a příjemné chuti, ovocná vůně. Doporučuji pro slavnostní přiležitost.

 

2. Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2016 Premium Collection  - vynikající bílé vínko, ovocná chuť, nádherná vůně. Právem si zaslouží ocenění "Zlatá medaile Prague Wine Trophy 2017", opět doporučuji pro slavnostní příležitost. My jsme ho vychutnávali počas letního tropického večera. Osvěžující!

 

3. Hibernal 0,75 pozdní sběr 2016 COLL - úžasné lehké bílé vínko, krásná ovocná vůně...

 

Celé její hodnocení si můžete přečíst ZDE

 

CHCETE BÝT ZDARMA NÁŠ PŘÍŠTÍ SOMMELIER Z LIDU?

  • Máte rád(a) valtická vína?
  • Baví Vás povídat si o víně?

Tak se staňte naším SOMMELIEREM Z LIDU a vyberte víno do příští nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín! Budeme rádi za Vaše hodnocení našich vín. Klikněte a dozvíte se víc. Sommeliera z lidu na říjen vylosujeme z přihlášek zaslaných do pátku 8. 9. 2017Každý měsíc losujeme znovu, proto sledujte náš web, zda jste vylosovaným právě Vy.

Děkujeme Vám za spolupráci a za to, že se s námi chcete podělit o Vaše vinařské zážitky a požitky.Pokud budete o víkendu poblíž Máchova jezera, přijeďte už tuto neděli 27. 8. 2017 na Vinobraní do Hotelu Port, kde nebude chybět burčák, ale stejně tak i vína z produkce CHÂTEAU VALTICE a Vinařství Kovacs!

A nebo přijeďte následující víkend 2. září přímo za námi do Valtic na Podzimní slavnosti vína a dětský den, kde si dospělí budou moci vychutnat špičková vína a burčáky, prohlédnout si náš Křížový sklep z roku 1640 a nové prostory Vinařské stodoly. Pro děti bude připraven zábavný soutěžní program, pokus o překonání hromadného vypuštění balónků a další. Večer se společně pobavíme u starých dobrých hitů od Abby a Boney M v podání POP STARS REVIVALU, a poté vystoupí všemi oblíbení The Teachers.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Letošní maximální počet účastníků akce RETRO VINOBRANÍ a Mistrovství ve sběru hroznů jste zaplnili rychlostí blesku, a tak již bohužel není možné se přihlašovat. 

Stále se ale můžete zúčastnit Zámeckého koštu vín, který se bude konat v sobotu 23. září.

Pokud si zvolíte variantu programu SE VŠÍM VŠUDY, kterou je nutné si dopředu zarezervovat, můžete se těšit na prohlídku vinařství a provozu při zpracování hroznů a chutnání moštu, burčáků a mladých vín, řízenou degustaci se sommelierem od 19 hod, bohatý raut a další... 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestliže Vám ani jeden z těchto termínů akcí nevyhovuje, připravujeme ještě také společně s Městem Valtice velkolepé Valtické Vinobraní 2017které se uskuteční v sobotu 7. října, jak na Náměstí Svobody, tak i u nás na Vinařské 407. Skvělá valtická vína, čerstvý burčák, moravské dobroty, nespočet folklorních a tanečních vystoupení, které doplní také koncerty hudebníků jako Yo-Yo Band, Olga Lounová, Sebastian, Voxel, The Teachers, Jožka Šmukař a jiní...
 

Pokud k nám do Valtic jezdíte pravidelně na vinařské akce a líbí se Vám u nás a chutnají Vám naše vína, budeme moc rádi, když nás podpoříte svým hlasem v anketě TOP VINAŘSKÝ CÍL 2017 a zanecháte na našich profilech třeba i komentář :) Svým hlasem se účastníte soutěže o skvělé ceny!

Více o soutěži a jejích pravidlech ZDE.

Hlasovat pro CHÂTEAU VALTICE

ZDE

Hlasovat pro Zámecký sklep A.D. 1430

 ZDE


Vaše dojmy a zážitky s víny CHÂTEAU VALTICE nás zajímají, a tak nás neváhejte označit - ať už na našem FacebookuGoogle+ nebo prostřednictvím tagu #chateauvaltice na Instagramu.

Těšíme se na Vás v září u skleničky vína či lahodného burčáku :)

Vinařský tým CHÂTEAU VALTICE

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA ZÁŘÍ

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

Víno do příští nabídky můžete vybrat i Vy! Klikněte sem pro víc informací jak se stát Sommelierem z lidu.

 

Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2016 Premium Collection
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2016 Premium… Kód: 23033242
Bavory, Maliny
259,1 Kč
ks
Hibernal 0,75 pozdní sběr 2016 COLL
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Hibernal 0,75 pozdní sběr 2016 COLL Kód: 23033243
Dolní Dunajovice, Kraví hora
186,0 Kč
ks
Aurelius 0,75 výběr z hroznů 2016
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Aurelius 0,75 výběr z hroznů 2016 Kód: 23034106
Brod nad Dyjí, Dunajovický kopec
179,0 Kč
ks
Rulandské modré 0,75 výběr z hroznů 2003 Premium Collection
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské modré 0,75 výběr z hroznů… Kód: 3303441
Novosedly, U božích muk
299,0 Kč
ks
Chardonnay 0,75 kabinetní víno 2016
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Chardonnay 0,75 kabinetní víno 2016 Kód: 2303222
Valtice, Kamenné hory
139,0 Kč
ks
Zweigeltrebe 0,75 pozdní sběr 2015
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Zweigeltrebe 0,75 pozdní sběr 2015 Kód: 33033053
Pasohlávky, U akátového lesa
179,0 Kč
ks
Veltlínské zelené 0,75 pozdní sběr 2015 Premium Collection
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Veltlínské zelené 0,75 pozdní sběr 2015… Kód: 23033225
Dolní Dunajovice, Ořechová hora
249,0 Kč
ks
Rulandské šedé 0,75 výběr z hroznů 2015
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské šedé 0,75 výběr z hroznů 2015 Kód: 23034102
Dolní Dunajovice, Kraví hora
199,0 Kč
ks

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační
Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Sledujte nás na sociálních sítích:
 

 


 

 


Martina Horníková

objednávky, e-shop, archivní boxy, Spolek přátel valtických vín

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

Tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • Fax 519 352 330

E-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz