Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter únor 2016

ZOBRAZIT VÍNO V AKCI

Únorové novinky z Valtic

 pro členy Spolku přátel valtických vín

Vážení a milí přátelé valtických vín,

únor sebou přináší i blížící se svátek zamilovaných, a tak všem z Vás, kteří tento svátek slaví, přinášíme tipy na skvělá vína pro tuto příležitost. 

Jakmile se něco slaví, přijdou vhod bublinky. Vychutnejte si tedy s partnerem či partnerkou o Valentýnu náš růžový sekt Grandirosso, který jistě skvěle doladí romantickou atmosféru. Ještě více růžové chvíle můžete zažít i za chuti vína Rulandské modré rosé - pozdní sběr 2014 a sladkou tečkou večera může být třeba Rulandské bílé - výběr z bobulí 2013

Valentýnské objednávky posílejte prosím nejpozději do 8. 2. 2016, aby stihly být včas doručeny k datu 14. února. 

Jestliže byste na Valentýna rádi darovali víno a hledáte ještě to pravé ořechové vinné - určitě si vyberete v naší sekci Tip na dárek!


Z naší únorové akční nabídky si však vyberou i ti z Vás, pro které je Valentýn dnem jako každý jiný. Zkuste dát třeba na doporučení naší nejnovější Sommelierky z lidu - paní Zuzany Bělohradské, která do únorové akční nabídky vybrala své tři TOP vína a zhodnotila je následovně:


"Vážení přátelé z Château Valtice, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za mimořádnou příležitost ochutnat s přáteli a rodinou vynikající vína z Vašeho vinařství. K samotnému hodnocení je třeba říci, že se nejedná o názor čistě můj, ale skupinky šesti hodnotitelů. A věřte, že místy byla diskuze dosti plamenná. Každý si našel svého favorita či favority, ale nakonec jsme se shodli na následujícím pořadí:

  • 1. Rulandské bílé - výběr z hroznů 2013 Premium Collection Víno s krásnou harmonickou vůní a chutí, cítili jsme ovocné tóny, meruňky, citrusy. Ochutnali jsme s kozím sýrem a pršutem. Nelze nepochválit krásné provedení lahve a viněty. Toto víno oslovilo nejvíce degustátorů. Bylo prostě skvělé po všech stránkách.
     
  •  2. Tramín červený - výběr z hroznů 2015 - Z tohoto Tramínu byla nadšená zejména dámská část degustátorské skupinky.  Zároveň jsme se shodli na tom, že je tak intenzivní a aromatické, že jedna láhev je tak akorát. Víno má intenzivní plnou chuť, atraktivně voní po letním lučním kvítí a chutná po směsi broskví, třešní a černého rybízu. Doplnili jsme zvěřinovou paštikou.
     
  • 3. Rulandské šedé - výběr z hroznů 2013 Víno s lehkou ovocnou vůní a jemnou chutí. Rulandské šedé jsme otevřeli jako první a byla to dobrá volba na začátek degustace a pro uvolnění nálady. Je to příjemný společník na delší večery, my jsme ho doplnili vyzrálou goudou."

Celé hodnocení šesti vín a fotky z degustace najdete ZDE.

 

CHCETE BÝT ZDARMA NÁŠ PŘÍŠTÍ SOMMELIER Z LIDU?

  • Máte rád(a) valtická vína?
  • Baví Vás povídat si o víně?

Tak se staňte naším SOMMELIEREM Z LIDU a vyberte víno do příští nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín! Budeme rádi za Vaše hodnocení našich vín. Klikněte a dozvíte se víc. Sommeliera z lidu na březen vylosujeme z přihlášek zaslaných do pátku 5. 2. 2016Každý měsíc losujeme znovu, proto sledujte náš web, zda jste vylosovaným právě Vy.

Děkujeme Vám za spolupráci a za to, že se s námi chcete podělit o Vaše vinařské zážitky a požitky.


20. ledna 2016 proběhlo oficiální vyhlášení kompletní stovky vín, které se letos dostaly do expozice Salonu vín 2016. Poštěstilo se nám nejen získat titul Šampionaale také jsme s dalšími devíti víny obhájili pomyslné druhé nejúspěšnější vinařství Salonu. Více informací o umístěné kolekci deseti vín CHÂTEAU VALTICE, která se bude letos pyšnit nablýskanou zlatou medailí Salonu najdete ZDE. Samotná expozice Salonu vín bude otevřena tentokrát již od soboty 30. ledna 2016, tradičně v historickém sklepení Zámku Valtice.

Už si začínáte rozplánovávat co všechno podniknete v roce 2016? Prozkoumejte náš Kalendáři akcí, ve kterém nyní najdete nejen termíny námi pořádaných akcí, ale také termíny různých dalších - ať už ve Valticích, či blíže Praze - kterých se budeme v průběhu roku účastnit. 

Pokud se rozhodnete vyrazit na Moravu na některou z námi pořádaných akcí doporučujeme si zamluvit ubytovaní již teď. V daných obdobích totiž bývají Valtice a okolí turisty opravdu velmi navštěvované.

Tipy na ubytování najdete ZDE. Nezapomeňte se také přidat k událostem na našem Facebooku nebo Google+ a pozvěte i své přátele a známé. 

Přejeme Vám krásný únor plný lásky a příjemných zážitků


Vinařský tým CHÂTEAU VALTICE

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA ÚNOR

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

Víno do příští nabídky můžete vybrat i Vy! Klikněte sem pro víc informací jak se stát Sommelierem z lidu.

 

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační
Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Vinná edice s nezaměnitelnou etiketou, doprovázející autorské album Vojty Dyka a B-Side Bandu zvané Deska. Ten pravý dar pro fanynky Vojty a dobrého vína! VÍCE ZDE Vinný outlet, to jsou vína starších ročníků za skvělé ceny.
VÍCE ZDE
Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Sledujte nás na sociálních sítích:
 

 


Martina Horníková

objednávky, e-shop, archivní boxy, Spolek přátel valtických vín

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

Tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • Fax 519 352 330

E-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz