Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter únor 2013


Akční nabídka na únor

pro členy Spolku přátel valtických vín

Dobrý den z Valtic,

jelikož je 14. února svátek svatého Valentýna,  připravili jsme pro Vás nabídku Valentýnských vín. Jedná se o tři druhy vín se speciální etiketou určenou právě k tomuto svátku. Valentýnské víno budeme samozřejmě zasílat celý únor, ale pokud budete chtít, aby Vám bylo Valentýnské víno doručeno do sv. Valentýna (14. únor), je potřeba objednat jej nejpozději do pondělí 11. 2. 2013.

Stále budeme pokračovat v malých dárečcích pro Vás  při objednávkách přes e-shop, a to při nákupu v hodnotě nad 1 000 Kč, nad 2 000 Kč a nad 3 000 Kč, dárečky budeme různě obměňovat. Na každou objednávku lze získat jeden dárek.

Dodací podmínky také zůstávají stejné - při platbě předem a objednání minimálního množství 30 lahví neplatíte poštovné a balné.

Přejeme Vám pěkný únor a příjemně prožitý svátek sv. Valentýna, třeba s našimi víny….

  

Do této akční nabídky jsme pro Vás vybrali vína nejen se sváteční Valentýnskou etiketou. Akční ceny uvidí zaregistrovaní členové Spolku přátel valtických vín po přihlášení do e-shopu.
V únoru máte také poslední možnost si nakoupit za zvýhodněné ceny Svatomartinská vína z ročníku 2012. Skladem máme poslední láhve.

 

 

Dodací podmínky zůstávají stejné jako loni, při platbě předem a objednání minimálního množství 30 lahví neplatíte poštovné a balné a ani žádnou částku navíc, pokud se ale rozhodnete platit na dobírku, tak při objednání minimálního množství 30 lahví sice neplatíte poštovné a balné, zaplatíte pouze 30 Kč za dobírku.

 
Svátek zamilovaných - sv. Valentýn

Dolaďte pravou romantiku Valentýnského večera kvalitním vínem z Valtic podle Vašeho výběru. Zároveň v nabídce najdete další dárková balení vín, protože víno může být vhodným dárkem nejen k svátku zamilovaných. Vyberte si bílé, růžové i červené víno včetně dárkových balení. 

 

  

 I v tomto roce Vás budeme pravidelně informovat o novinkách v naší nabídce a také o dění nejen ve Valticích a zajímavých akcích v okolí.

Vítěz soutěže o nejhezčí novoročenku


V prosinci jsme také vyhlásili soutěž o nejhezčí novoročenku. Poslali jste nám velmi pěkné novoročenky a na našich webových stránkách se pilně hlasovalo. Vítězem soutěže jste Vašim hlasování zvolili novoročenku Jiřího Hylského. Na druhé a třetí místo se můžete podívat zde

 

 

Plán akcí pro členy Spolku přátel valtických vín na rok 2013. Jsou zde velké akce jako Velké letní chutnání pěšky i na kole, Mistrovství světa ve sběru hroznů či III. ročník Slavností růžových vín. Gurmánské akce budeme řešit operativně a včas Vám dáme vědět. 


Martina Horníková • Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská č. 407 • 691 42 Valtice
tel. 519 353 530, 519 361 331 • fax 519 352 330
e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz