Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter listopad 2014 - pro firmy

Vážená paní, vážený pane,

milovníkům mladých svěžích vín s radostí oznamujeme, že první vína z ročníku 2014 začínáme lahvovat a od 29. 10. si můžete Svatomartinská vína začít objednávat.

Jelikož pro konzumaci Svatomartinských vín platí určitá pravidla, tak už určitě všichni víte a tímto berete na vědomí, že v souladu se "Smlouvou o licenci k ochranným známkám SVATOMARTINSKÉ", se nesmí Svatomartinské víno z ročníku 2014 konzumovat před termínem 11. 11. 2014.  Objednávat si můžete už nyní, ale všechny zásilky, kde bude objednáno Svatomartinské víno, budou odeslány NEJDŘÍVE v pátek 7. listopadu. Pokud budete chtít, aby Vám víno bylo doručeno včas, tj. do úterý 11. 11. 2014, je potřeba poslat objednávku do pondělí 3. 11. 2014.

V nadcházejícím předvánočním čase je nabídka vín CHÂTEAU VALTICE ideální pro pořízení dárků pro Vaše obchodní partnery i zaměstnance, či příjemné doplnění nápojů na společenských událostech a večírcích

Budete-li si přát dodání vína s firemní etiketou, komplimentkou nebo v dárkovém kartonku s logem Vaší firmy, zde si můžete stáhnout ceník vín a bližší informace k této službě:

POSEZENÍ VE SKLÍPKU

Do plánování výjezdních poradškoleníteambuildingových aktivit i večírků můžete zařadit též nabídku našich vinných sklepů. Ve Valticích máme moderně vybavenou zasedací místnost, která je vhodná jak pro celodenní školení a porady, tak večerní posezení u skleničky vína. Přehled všech našich prostor vhodných pro společenské události a firemní akce i večírky najdete ZDE.

Vybrané víno si můžete objednat e-mailem na adrese odbyt@vsvaltice.cz nebo přes náš e-shopPokud si přejete změnit registrovanou e-mailovou nebo fakturační adresu, zajistíme obratem. 

S pozdravem

Ing. Klára Dulovcová
vedoucí obchodního oddělení
klara.dulovcova@vsvaltice.cz

 

ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA VÍN NA LISTOPAD

Pro registrované zákazníky a členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína. Máte-li zájem o individuální cenovou nabídku s ohledem na větší nakupované množství vína, zpracujeme Vám kalkulaci podle Vašich požadavků.

 

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační.
Vinný outlet, to jsou vína starších ročníků za skvělé ceny.
VÍCE ZDE
Víno v dárkovém balení, sekty a jiné speciality vhodné jako dárek.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů  Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Facebook
Vinné sklepy
Valtice, a.s.
Mobilní aplikace
Víno na dotek
Google plus
 
     
 


Ing. Klára Dulovcová • CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská 407 • 691 42 Valtice
tel. 725 858 394, 519 361 333 • fax 519 352 330
e-mail: klara.dulovcova@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz