Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter leden - pro firmy

ZOBRAZIT VÍNO V AKCI

Novinky z Valtic na leden

pro členy Spolku přátel valtických vín

Vážení a milí přátelé valtických vín,

vítáme Vás v novém roce a věříme, že jste do něj vkročili tou správnou nohou.

Poslední dny u nás ve Valticích dosáhly teploty mínusových hodnot a tak naše spící a odpočívající vinohrady pokryly krystalky ledu. Okolí Kolonády Reistny tedy mnohdy působilo až dojmem ledového království a námraza pokryla i jednu z našich prémiových vinic Knížecí vyhlídku, kterou Ti z Vás, kdo se v září učastní našeho RETRO VINOBRANÍ jistě dobře znají. My už se moc těšíme jaké hrozny nám tato i ostatní naše vinice dají letos.

Rádi byste uskutečnili poradu, školení či večírek s kolegy? Vyrazte za námi do Valtic! Naše vinařství CHÂTEAU VALTICE disponuje moderně vybavenou zasedací místností, která je vhodná jak pro celodenní školení a porady, tak i večerní posezení u skleničky vína. Přehled všech našich prostor a vinných sklepů vhodných pro společenské události a firemní akce i večírky najdete  ZDE.

Nebo přijeďte na Moravu na některou z námi pořádaných akcí, které najdete v Kalendáři akcí!

Mnozí z Vás termíny našich akcí důvěrně znají a tak možná postřehli změny týkající se termínu Letních slavností vína a dětského dne. Přiznáváme, že volba termínu byla letos poměrně složitá. Dostala se k nám pozdě informace o termínu mega koncertu Michala Hrůzy na Zámku Valtice, který se uskuteční 3. 6. 2017, a tak jsme s ohledem na celkový komfort Vás - našich návštěvníků a příznivců byli nuceni celou situaci znovu přehodnotit. Komplikace s ubytovacími kapacitami ve Valticích a okolí bývají v tomto období velké, a tak aby nebyly ještě větší z důvodu dvou vzájemně kolidujících akcí, přesunuli jsme termín Letních slavností vína a dětského dne s konečnou platností zpět na 27. května 2017.

Věříme, že naše jednání pochopíte a omlouváme se pokud jsme změnami termínu způsobili nepříjemnosti. Ať už se rozhodnete Valtice navštívit v rámci jakékoli akce, rádi Vás u nás v areálu vinařství CHÂTEAU VALTICE uvidíme. 


Tipy na ubytování najdete ZDE. Nezapomeňte se také přidat k událostem na našem Facebooku a pozvěte i své přátele a známé.

Děkuji Vám jménem celého našeho vinařského týmu za věrnost projevenou vínům CHÂTEAU VALTICE v roce 2016, do nového roku přeji mnoho zdraví, štěstí a lásky a budu se těšit na naši další spolupráci.

S pozdravem

Ing. Klára Dulovcová

vedoucí obchodního oddělení
klara.dulovcova@vsvaltice.cz

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA LEDEN

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

Víno do příští nabídky můžete vybrat i Vy! Klikněte sem pro víc informací jak se stát Sommelierem z lidu.

Pokud Vás zajímají uplynulá hodnocení našich Sommelierů  z lidu, najdete je ZDE

 

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační

Poslední kusy mladých vín z ročníku 2016 již krásně nazrály a jistě polahodí Vašim vinným chuťovým buňkám i po vánocích.  VÍCE ZDE

Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Sledujte nás na sociálních sítích:
 


 
 

 

Ing. Klára Matochová

vedoucí obchodního oddělení

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

Tel.: 725 858 394, 519 361 333 • Fax 519 352 330

E-mail: klara.matochova@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz