Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter leden 2013


Akční nabídka na leden

pro členy Spolku přátel valtických vín

Hezký lednový pozdrav z Valtic!

Prohlédněte si první letošní lednovou nabídku

  • Do této akční nabídky jsme pro Vás vybrali vína, která byla v loňském roce podle Vás a Vašich objednávek ta nejúspěšnější.
  • Také budeme pokračovat v malých dárečcích pro Vás při objednávkách jen přes e-shop, a to při nákupu v hodnotě nad 1000,- Kč, nad 2000,- Kč a nad 3000,- Kč, dárečky se budou různě obměňovat. Na každou objednávku lze získat jeden dárek.
  • V akční nabídce si můžete prohlédnout plán akcí pro členy Spolku přátel valtických vín na rok 2013. Rádi bychom Vám poradili ať si s předstihem zajistíte ubytování, pokud se rozhodnete účastnit se některé z akcí. Valtické ubytovací kapacity jsou v těchto termínech velmi žádané a byla by škoda, kdybyste ubytování již nesehnali. Ubytování si každý zajišťuje sám.
  • V prosinci jsme také vyhlásili soutěž o nejhezčí novoročenku. Hlasování probíhá do 13. ledna 2013 bližší informace níže.
  • Dodací podmínky zůstávají stejné jako loni - při objednání minimálního množství 30 lahví neplatíte poštovné a balné, zaplatíte pouze 30,-Kč za dobírku.
  • Pokud Vám nedošlo nové heslo k přístupu na e-shop, tak nám napište, rádi Vám vytvoříme heslo nové.

Chtěli bychom Vám všem v novém roce popřát hlavně hodně zdraví, štěstí, osobní spokojenost, úspěchy jak v pracovním tak i v soukromém životě a dále samé pěkné zážitky s našimi víny ...

Do této akční nabídky jsme pro Vás vybrali vína, která byla v loňském roce podle Vás a Vašich objednávek ta nejúspěšnější. V lednu budete mít také možnost si naposledy nakoupit za zvýhodněné ceny Svatomartinská vína z ročníku 2012. Skladem máme poslední láhve.


Dodací podmínky zůstávají stejné jako loni, při platbě předem a objednání minimálního množství 30 lahví neplatíte poštovné a balné a ani žádnou částku navíc, pokud se ale rozhodnete platit na dobírku, tak při objednání minimálního množství 30 lahví sice neplatíte poštovné a balné, zaplatíte pouze 30,-Kč za dobírku.

Plán vinařských akcí 2013

Plán akcí pro členy Spolku přátel valtických vín na rok 2013. Jsou zde velké akce jako Velké letní chutnání pěšky i na kole, Mistrovství světa ve sběru hroznů či III. ročník Slavností růžových vín. Gurmánské akce budeme řešit operativně a včas Vám dáme vědět. 

 

 I v tomto roce Vás budeme pravidelně informovat o novinkách v naší nabídce a také o dění nejen ve Valticích a zajímavých akcích v okolí.

Soutěž o nejhezčí novoročenku

V prosinci jsme také vyhlásili soutěž o nejhezčí novoročenku. Poslali jste nám velmi pěkné novoročenky a na našich webových stránkách se pilně hlasuje. Pokud chcete podpořit tu svoji novoročenku, oslovte své kamarády a známé, ať Vám dají hlas. Z každého počítače se dá poslat pouze jeden hlas. Čas máte do 13. ledna 2013. Hlasování probíhá na stránce https://www.vsvaltice.cz/Soutez/.

 

I nadále pro Vás máme slevové kupony na nákup produktů a služeb u našich partnerů.

Bližší informace po přihlášení.


Martina Horníková • Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská č. 407 • 691 42 Valtice
tel. 519 353 530, 519 361 331 • fax 519 352 330
e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz