Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter květen

ZOBRAZIT VÍNO V AKCI

Květnové novinky z Valtic

pro členy Spolku přátel valtických vín

Vážení a milí přátelé valtických vín,

májové dny jsou tu, a tak nám dovolte nabídnout Vám za výhodné ceny to nejlepší pro prvomájový přípitek ve dvou, rodinné posezení u grilu nebo také na oslavu Dne matek 14. května.

Májovou Sommelierkou z lidu byla vylosována paní Dana Dvořáková, která společně s přáteli zhodnotila 6 vín značky CHÂTEAU VALTICE a vybrala z nich tři nejlepší a nejvhodnější do květnové akční nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín

"Máme za sebou hodnocení vašich skvělých vín :) Nejsme žádní školení odborníci, pijeme jednoduše rádi to, co nám chutná a mezi tato vína zcela jistě patří i ta z CHÂTEAU VALTICE - Vinných sklepů Valtice. Pojali jsme naši degustaci jako velmi příjemné zpestření proběhlých velikonočních svátků a pozvali pár přátel, aby nám s hodnocením pomohli.

 

Celé její hodnocení si můžete přečíst ZDE

 

CHCETE BÝT ZDARMA NÁŠ PŘÍŠTÍ SOMMELIER Z LIDU?

  • Máte rád(a) valtická vína?
  • Baví Vás povídat si o víně?

Tak se staňte naším SOMMELIEREM Z LIDU a vyberte víno do příští nabídky pro členy Spolku přátel valtických vín! Budeme rádi za Vaše hodnocení našich vín. Klikněte a dozvíte se víc. Sommeliera z lidu na červen vylosujeme z přihlášek zaslaných do pátku 5. 5. 2017Každý měsíc losujeme znovu, proto sledujte náš web, zda jste vylosovaným právě Vy.

Děkujeme Vám za spolupráci a za to, že se s námi chcete podělit o Vaše vinařské zážitky a požitky.

 

Důležitou událostí, která se u nás v dubnu udála, bylo otevření naší nově vybudované Vinařské stodolyJde o unikátní architektonickou stavbu ve stylu tradičního selského stavení ukrývající vinařské i nevinařské historické a mystické symboly. Uvnitř jejích rozsáhlých prostor najdete stylovou vinotéku, která již nahradila naši malou podnikovou prodejnu, avšak ve zcela nové provozní době. 

Pokud tedy vyrazíte za námi pro víno CHÂTEAU VALTICE, směřujte své kroky prosím již rovnou do Vinařské stodoly, jejíž tým je Vám zde k dispozici od pondělí do soboty v čase 10:00 - 18:00 a v neděli od 10:00 do 15:00.

Více informací o novinkách, které tyto naše nové krásné prostory přináší najdete ZDE.

Důležitá poznámka: Dáváme na vědomí, že vína z produkce Vinařství Kovacs zde prozatím nejsou k prodeji. V případě, že si však provedete objednávku dopředu na obchodním oddělení či na našem e-shopu, je možné je nechat nachystat pro vyzvednutí. Děkujeme za pochopení.

 
 

Jubilejní 50. ročník Valtických vinných trhů který se uskuteční 12. - 13. května 2017 v areálu Zámku Valtice je téměř za dveřmi! Nabitý program letos proběhne jak v jízdárně a dvoře, tak i v Zámeckém divadle a Zámeckém sklepě.

Na sobotu 13. května bude v Zámeckém divadle opět připravena přednáška dvojice předních světových kardiologů prof. MUDr. Milana Šamánka, DrSc, FESC. a doc. MUDr. Zuzany Urbanové, CSc, se kterými se návštěvníci mohou pobavit a dozvědět se o prospěšném vlivu střídmého, ale pravidelného pití vína na lidský organizmus.

Společnost Valtické vinné trhy tímto srdečně zve všechny vinaře, vinohradníky a milovníky vína na tento velkolepý vinařský svátek. 

Srdečně Vás zveme také 27. května 2017 do našeho vinařství CHÂTEAU VALTICE na tradiční akci - Slavnosti vína a dětský den, která bude opět plná zábavy jak pro dospělé, tak i pro děti.

Vystoupí zde hned několik folklorních a tanečních skupin z řad dětí, bude připraven zábavný soutěžní program a malování na obličej, bohatá tombola, spousta dobrot a prohlídky prostor nově vybudované Vinařské stodoly. Večer zahrají U2 Stay Tribute Revival, které pak vystřídají všemi oblíbení The Teachers.


Pokud Vám však z nějakého důvodu nevyjde se v tomto termínu na Moravu dostat, můžete přijít degustovat naše vína i na PRAGUE FOOD FESTIVAL.

XI. ročník Prague Food Festivalu, který patří mezi nejvěhlasnější gastronomické akce v naší zemi se uskuteční 26.-28. května poprvé na novém místě - na Vyšehradě. Návštěvníci budou mít opět unikátní možnost ochutnat pokrmy špičkových pražských i mimopražských restaurací z prestižního Maurerova výběru Grand Restaurant.

Vedle nich bude pro všechny připravena bohatá nabídka osvěžujících nápojů, různorodých delikates, ale také hudba, řada cooking shows, workshopů či přednášek o zdravé stravě. Prague Food Festival je zkrátka svátkem každého milovníka dobrého jídla a pití. Vína značky CHÂTEAU VALTICE zde ani letos nebudou chybět. 


Rovněž se již můžete začít přihlašovat na námi pořádané červnové akce S vínem pěšky i na kole a Zámecký koštV případě zájmu o účast však doporučejeme si nejprve co nejdříve sehnat ubytování ve Valticích, seznam ubytovacích zařízení ZDE


Přejeme Vám spoustu krásných májových zážitků a těšíme se na Vás na našich akcích!


Vinařský tým CHÂTEAU VALTICE

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA KVĚTEN

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

Víno do příští nabídky můžete vybrat i Vy! Klikněte sem pro víc informací jak se stát Sommelierem z lidu.

 

Rulandské bílé 0,75 výběr z hroznů 2013 Premium Collection š.425
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské bílé 0,75 výběr z hroznů… Kód: 23034083
Dolní Dunajovice, Pod Slunným vrchem
259,1 Kč
ks
Cabernet Blanc 0,75 výběr z hroznů 2015
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Cabernet Blanc 0,75 výběr z hroznů 2015 Kód: 23034097
Valtice, Hintertály
229,1 Kč
ks
Cabernet Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2015
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Cabernet Sauvignon 0,75 pozdní sběr 2015 Kód: 33033068
Brod nad Dyjí, Dunajovický kopec
220,0 Kč
ks
Rulandské modré rose 0,75 pozdní sběr 2016
CHÂTEAU VALTICE – Vinné sklepy Valtice, a.s.
Rulandské modré rose 0,75 pozdní sběr 2016 Kód: 33033070
Novosedly, U božích muk
149,0 Kč
ks

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační
Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Sledujte nás na sociálních sítích:
 

 


 

 


 


Martina Horníková

objednávky, e-shop, archivní boxy, Spolek přátel valtických vín

CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s.

Tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • Fax 519 352 330

E-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz