Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter květen 2013

Květnové novinky z Valtic

 pro členy Spolku přátel valtických vín

Dobrý den z Valtic!

Níže Vám představujeme akční nabídku vín na měsíc květen. Jelikož přichází máj, lásky čas a navíc měsíc růžových vín, tak Vám nabízíme vína vhodná pro toto období. Celý květen je čas lásky, proto potěšte svou milou nebo milého třeba růžovým sektem. Druhou neděli v květnu oslavíme Svátek matek, vzpomeňte si tedy na svou maminku třeba nějakým sladším vínem jako je výběr z bobulí nebo naší novinkou Pálavou výběr z hroznů r. 2012.

Během krásného počasí v květnu již většina z nás vytáhne zahradní grily a právě ke grilování se výborně hodí vychlazená růžová vína, třeba naše novinka Rulandské modré pozdní sběr r. 2012 rosé, které je velmi příjemné, ovocné s malým zbytkem cukru a svěží hravou kyselinkou.

V květnu nás ve Valticích čekají dvě významné vinařské akce, a to Slavnosti vína, mladého i růžového a Valtické vinné trhy, tzv. vinařský Wimbledon, jedna z nejprestižnějších výstav u nás (více zde).

Velmi Vám děkujeme za Vaše hlasy zadané při hlasování o cenu Vindemia publica. Vaše přízeň nám vynesla v letošním roce krásné druhé místo.

Přejeme Vám krásný máj, lásky čas a s mnohými z Vás na viděnou na některé z akcí…..

 

Srdečně Vás zveme na Slavnosti vína mladého a růžového, a to v sobotu 25. května 2013 od 14 hodin. Pro návštěvníky je připravena ochutnávka mladých vín, růžových vín a sektů, míchaných nápojů z rosé vín a čerstvého ovoce, chybět nebudou kulinářské speciality, delikátní sýry a samozřejmě ani atraktivní program, který zakončí koncert skupiny The Teachers a YoYo band.

Kdo nemůže přijet do Valtic, ten si může vína objednat v našem e-shopu a vychutnat si je v pohodlí domova.

Ať už se začínajícím jarem plánujete svatbu nebo se chystáte slavit životní jubileum, promoci, maturitu nebo jinou významnou událost, můžete si k této příležitosti objednat víno s vlastní etiketou. Základní informace najdete zde a konkrétní nabídku Vám rádi zašleme.

Chcete-li své blízké, přátele nebo obchodní partnery obdarovat kvalitním vínem, můžete vybírat také z naší široké nabídky dárkových balení. Pro mimořádné příležitosti doporučujeme sekt Grandioso Gold se zlatem.

Nabídku samostatných dárkových kartonků Vám rádi zašleme.

odbyt@vsvaltice.cz

Při objednání 30 a více lahví a platbě předem neplatíte poštovné ani balné, při platbě na dobírku účtujeme vždy poplatek 30 Kč.

U objednávek do 30 lahví účtujeme toto poštovné:
1 - 6 lahví (1 karton) 149 Kč
7 - 12 lahví (2 kartony) 258 Kč
13 - 18 lahví (3 kartony) 357 Kč
19 - 24 lahví (4 kartony) 436 Kč
25 - 29 lahví (neúplných 5 kartonů) 495 Kč

Pokud chcete sledovat aktuální dění, reportáže a postřehy a podělit se o ně s dalšími fanoušky, přidejte se k našemu Facebooku!

Naše stránka je https://www.facebook.com/pages/Vinn%C3%A9-sklepy-Valtice-as/38072326563

 

Pokud plánujete cestu do Valtic na naše Slavnosti růžového vína 25. 5. nebo akci S vínem pěšky na kole 22. 6., doporučujeme Vám zajistit si ubytování už nyní.

Na všechna níže uvedená vína platí po celý květen sleva 20 %. Zvýhodněné ceny se zobrazí po přihlášení do e-shopu.

 


Martina Horníková • Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská č. 407 • 691 42 Valtice
tel. 519 353 530, 519 361 331 • fax 519 352 330
e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz