Sledujte nás na Facebooku

Sledujte nás na Google+

Jsme také na Instagramu

Videa máme i na YouTube

Newsletter červen 2015

Červnové novinky z Valtic

 pro členy Spolku přátel valtických vín


"Červen-li více suchý než mokrý panuje, dobrým vínem naše sudy naplňuje."

Byť se slunci u nás na Moravě zatím moc ven nechtělo, pevně doufáme, že se to v červnu napraví, abychom se dle zmíněné pranostiky opravdu mohli později po vinobraní radovat z plných sudů. 

Červnová akční nabídka skýtá skvělý výběr na nadcházející letní dny. Z novějších vín v sortimentu si za akční cenu můžete vychutnat třeba Sauvignon - pozdní sběr 2013 Premium, který je jedním z šesti vín značky CHATEAU VALTICE zařazených do Salonu vín. Prémiové aromatické víno s vůní černého rybízu je ideálním společníkem k chřestovým specialitám a vyzrálým kozím sýrům. Skvělým letním osvěžením jsou šťavnatá vína s decentní kyselinkou, v podání suchých vín Ryzlink vlašský či Muller Thurgau, obojí v pozdních sběrech ročníku 2013. Obě vína se výborně hodí k rybám na roštu i grilované zelenině. Pokud máte rádi kvalitní zrálé červené víno, dopřejte si jednoznačně naše moravské zemské víno odrůdy Regent. Víno má intenzívní, příjemnou a teplou tmavě červenou barvu a plné, ovocité tělo se středním obsahem taninů. Chutí trochu připomíná jižní typ vín. A pro mlsné jazýčky jsme tentokrát vybrali polosladký Aurelius - výběr z hroznů 2013. Ovocná vůně v dokonalé harmonii s plnou a dlouhou chutí se bude příjemně snoubit s pečeným drůbežím masem i s výraznými sýry s bílou plísní.
 

S VÍNEM PĚŠKY I NA KOLE + ZÁMECKÝ KOŠT VÍN - 20. ČERVNA 2015

Srdečně Vás zveme v sobotu 20. 6. 2015 do Valtic k prožití příjemného dne v krásné přírodě jižní Moravy. Máme pro Vás připravený tradiční výlet na kolech kolem Valtic a s ním i pěší výlet po vinicích v okolí Pálavy. Doporučujeme rezervovat si místa co nejdříve.
VARIANTA NA KOLE - REZERVACE VARIANTA PĚŠKY - REZERVACE
 
Odpoledne a večer můžete v sobotu 20. 6. 2015 ve Valticích prožít při skleničce výborných moravských vín. Tradiční ochutnávku v areálu Zámku Valtice si můžete naplánovat podle sebe a přijít jen na skleničku nebo si rezervovat ochutnávku
i s občerstvením. 
REZERVACE VARIANTY SE VŠÍM VŠUDY ZDE

 

Hledáte ubytování? 
Zde najdete naše tipy na ubytovací zařízení po Valticích a okolí!

 

Přejeme Vám krásný červen a těšíme se na Vás na našich akcích!

 


AKČNÍ NABÍDKA VÍN NA ČERVEN

Pro registrované zákazníky, členy Spolku přátel valtických vín platí po celý měsíc zvýhodněné ceny na uvedená vína

 

Fotografie některých vín mohou být pouze ilustrační
Přehled vinařských akcí, které pro Vás pořádáme i akcí, kterých se pouze účastníme. Kam na ochutnávku za našimi víny?
VÍCE ZDE
Vinná edice s nezaměnitelnou etiketou, doprovázející autorské album Vojty Dyka a B-Side Bandu zvané Deska. Ten pravý dar pro fanynky Vojty a dobrého vína! VÍCE ZDE Vinný outlet, to jsou vína starších ročníků za skvělé ceny.
VÍCE ZDE
Hledáte čím obdarovat? Tip na dárek je ta pravá sekce pro Vás. VÍCE ZDE Degustace, ochutnávky i gurmánské večery. Tak mohou vypadat Vaše společenské akce ve vinných sklepech.
VÍCE ZDE
Vše co potřebujete vědět ohledně nákupu na našem e-shopu.
VÍCE ZDE
Nabídky a slevy našich partnerů  Spolku přátel valtických vín
VÍCE ZDE
 
Facebook
Vinné sklepy
Valtice, a.s.
Mobilní aplikace
Víno na dotek
Google plus
 
     

 


Martina Horníková • CHÂTEAU VALTICE - Vinné sklepy Valtice, a.s. • Vinařská 407 • 691 42 Valtice
tel. 606 538 317, 519 353 530, 519 361 331 • fax 519 352 330
e-mail: martina.hornikova@vsvaltice.cz • spvv@vsvaltice.cz • www.vsvaltice.cz